Як зупинити проросійський реванш?

0
90

Реванш! Всі говорять про реванш проросійських сил. Більше того на протидії реваншу намагається вибудовувати свою президентську передвиборчу компанію чинний Президент Порошенко. Не маючи чого запропонувати українцям в економіці та соціальній сфері, Порошенко позиціонує себе як єдиного проукраїнського політика здатного зупинити російський реванш.

Але чи є наразі загроза проросійського реваншу і при яких обставинах він може стати реальністю?
Давайте чесно подивимося один одному в очі і скажемо правду: російський реванш в українській політиці вже є реальністю останні чотири роки, адже за цей час не покарано жодного адепта Януковича чи відвертого агента Кремля, які вільно обертаються в українському політикумі. Не покарано бо вся ця публіка була та є бізнес та політичними партнерами Президента Порошенка.

У зв’язку з цим треба чесно і відповідально сказати, що жодної загрози проросійського реваншу на президентських виборах в Україні не існує. Більше того, в перемогу на цих президентських виборах проросійського кандидата не вірять як в самому прокремлівському середовищі політикуму, так і їхні господарі в Москві.

Ну не обере воююча Україна проросійського кандидата! Хоч раком, хоч боком, хоч за підтримки всіх інформаційних рупорів Кремля – не обере!
Це дуже добре відомо в Москві, тому завдання Кремля – не перемога їхнього кандидата на президентських виборах, а проросійська більшість в наступному складі парламента. Кремль влаштовує перемогу абсолютно слабкого кандидата на посаду Президента, на кшталт того ж Порошенка, і проросійська більшість в парламенті на чолі з Медведчуком, яка втілить в життя давню мрію його російського господаря – перетворить Україну на слабку парламентську республіку. Саме тому на сьогодні Президент Порошенко, як ніхто зацікавлений в об’єднані та посилені проросійських сил в Україні, адже тільки лякаючи українця жупелом кремлівського реваншу, в Порошенка з`являється хоч якийсь гіпотетичний шанс на перемогу в президентських перегонах.

Насправді українці мають чітко усвідомити, що обирати Президента треба не політтехнологіями, які уміло використовують маніпулятори, а серцем!

Олег Ляшко – єдиний український кандидат в президенти! Він не проросійський і не проамериканський чи проєвропейський, Ляшко винятково єдиний проукраїнський кандидат!
Ляшко з початку боротьби за незалежність України виступав і боровся за автокефалію української церкви, державність української мови… А скільки він зробив для нашої армії, для зміцнення нашої обороноздатності та соціального захисту українських вояків. Але окрім віри, мови та армії Олег Ляшко дбає про добробут кожного українця, про наведення порядку в країні, про відродження вітчизняної економіки, промисловості та сільського господарства, про те як дати українцям роботу і гідну зарплату!
Саме тому Олег Ляшко як кандидат в президенти єдиний хто прагне не тільки зупинити проросійський реванш, а й зробити нашу Україну сильною, економічно та політично незалежною державою від Москви, від Вашингтона, від Брюселя, державою де кожен українець матиме роботу і гідну зарплату!

СИЛЬНИЙ ЛІДЕР – СИЛЬНА ДЕРЖАВА!

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here