Як зупинити проросійський реванш?

0
380

Всі говорять про реванш проросійських сил. Більше того на протидії реваншу намагається вибудовувати свою президентську передвиборчу компанію чинний Президент Порошенко.

Не маючи чого запропонувати українцям в економіці та соціальній сфері, Порошенко позиціонує себе як єдиного проукраїнського політика здатного зупинити російський реванш.

Але чи є наразі загроза проросійського реваншу і при яких обставинах він може стати реальністю?

Давайте чесно подивимося один одному в очі і скажемо правду: російський реванш в українській політиці вже є реальністю останні чотири роки, адже за цей час не покарано жодного адепта Януковича чи відвертого агента Кремля, які вільно обертаються в українському політикумі. Не покарано бо вся ця публіка була та є бізнес та політичними партнерами Президента Порошенка.

У зв’язку з цим треба чесно і відповідально сказати, що жодної загрози проросійського реваншу на президентських виборах в Україні не існує. Більше того, в перемогу на цих президентських виборах проросійського кандидата не вірять як в самому прокремлівському середовищі політикуму, так і їхні господарі в Москві.

Ну не обере воююча Україна проросійського кандидата! Хоч раком, хоч боком, хоч за підтримки всіх інформаційних рупорів Кремля – не обере!
Це дуже добре відомо в Москві, тому завдання Кремля – не перемога їхнього кандидата на президентських виборах, а проросійська більшість в наступному складі парламента. Кремль влаштовує перемогу абсолютно слабкого кандидата на посаду Президента, на кшталт того ж Порошенка, і проросійська більшість в парламенті на чолі з Медведчуком, яка втілить в життя давню мрію його російського господаря – перетворить Україну на слабку парламентську республіку. Саме тому на сьогодні Президент Порошенко, як ніхто зацікавлений в об’єднані та посилені проросійських сил в Україні, адже тільки лякаючи українця жупелом кремлівського реваншу, в Порошенка з`являється хоч якийсь гіпотетичний шанс на перемогу в президентських перегонах.

Насправді українці мають чітко усвідомити, що обирати Президента треба не політтехнологіями, які уміло використовують маніпулятори, а серцем!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here