Влада готова віддати східну Україну экс-регіоналам

0
66

Президент «зливає» східну Україну «Оппоблоку»!

Між головою ЦВК Михайлом Охендовським, кандидатом на посаду мера Дніпропетровська Олександром Вілкулом і Президентом України Петром Порошенком існує змова на користь «Опозиційного блоку» на місцевих виборах.

У 2012 році Охендовський відповідав у ЦВК за Дніпропетровську область. Я особисто знаю, як він фальшував вибори та робив там всі свої злочини. Зараз він отримав орден від Порошенка. Це ж хабар чистої води, який ще й публічно дали!

Напружена ситуація з виборами також і в Маріуполі, де триває протистояння демократичних сил і «Опозиційного блоку» в міській ТВК.

Людям потрібна справедливість і зміни в державі. Але ми бачимо зараз, що Петро Порошенко як гарант Конституції усунувся від забезпечення законності під час виборчого процесу. Я вважаю, що це є однозначно злив Донбасу «Опозиційному блоку». Але добре, що є патріотичні сили, які налаштовані боротись за законність і я думаю, що не вдасться повернути історію – правда на нашій стороні.

В Україні має відбутися повне перезавантаження влади: після місцевих виборів повинні пройти позачергові парламентські вибори, а також дострокові вибори президента!

Віталій Купрій

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here