Правоохоронна система в Україні не працює належним чином

Те, що затримали підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської — це добре. Але трапилося це виключно завдяки широкому суспільному резонансу, адже одразу після зникнення пані Ірини поліція не вживала жодних дій для її розшуку.

Більш того, якби поліція виконала одну із найголовніших своїх функцій — запобігання злочину, то Ірина Ноздровська була б живою. Правоохоронці отримували від правозахисниці заяви про погрози, але не реагували.

Я вам скажу, що сам неодноразово опинявся в такій ситуації. Після двох нерозкритих замахів на своє життя, нещодавно отримав погрозу третього замаху. І це та ж сама банда головорізів, яка при всіх режимах обслуговує інтереси можновладців, прикриває їх корупцію і крадіжки. Так навіть при відкритій справі, проведених слідчих діях і встановлених злочинцях — голова Нацполіції Сергій Князєв заявив мені, що справу закриють, тобто щоб я краще молився Богу на свій захист.

По суті Ірина поплатилась життям за те, що захищала справедливість. Сама збирала докази щоб вбивця її сестри отримав покарання. Але робити це мали б слідчі і прокурори!

На жаль, висновок один, і невтішний. Правоохоронна система в Україні не працює належним чином. І змінити ситуацію на краще найближчим часом навряд чи вдасться, поки в керівництві країни засіли покидьки і казнокради.


Загрузка...