Українці полюбляють звертатися до політиків з неординарними зверненнями

0
103

В наших широтах прийнято клясти депутатів на чім світ стоїть ( бо ж всі вони злодії, ворюги, зрадники, хто там ще) і при цьому ж паралельно вимагати від того ж депутата бути ” золотою рибкою на посилках”):

Найбільш екзотичні звернення і дзвінки трапляються на мобільний десь о 7 ранку або у вихідні- така чомусь тенденція):
З останнього :
– Володимирівно ! Ми ж з вами на Майдані стояли! Так ось допоможіть. Стою на кордоні Украіна -Польща , і мене не пропускають, бо на моє ім’я зареєстровано дві машини. Скажіть, щоб пропустили . ( порадили звернутися на гарячу лінію, бо цієї проблематики я точно не знаю)
– Володимирівно! Ми – мобілізовані, хочемо щоб ви нас проконсультували , як нам створити і зареєструвати партію. Збираємося на вибори. ( порадила відразу шукати якнайменше 30 відсотків активних жінок, а ті вже допоможуть створити партію): а якщо серйозно, то розповіла, звичайно, що до місцевих вони вже не встигнуть, але можна пробувати своі сили в тих партіях, які вже є і які самі зараз ганяються за героями – мобілізованими):
– смс і дзвінки з тюрми( ось це вже більш цікаво, як і де вони беруть мобільні?) . Прохання про помилування і скинути кошти на телефон): тут я гроші зажала):
– прохання про термінову зустріч( прям зараз, ви де, Володимирівно???), бо знає рецепт , як зупинити Путіна. Ну, рецепт ми всі приблизно знаємо): питання у виконанні. Брут поки що не дзвонив ):

Ірина Геращенко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here