Єдина країна, яка прагне референдуму щодо Криму чи Донбасу – це Росія

Набор випадкових слів придворному телеканалу.  Випадкової людини на посаді президента. Навіть для офіційного фото на офіційній сторінці обрано цитату з набором слів.

В той час, коли ви «зробили все, аби Росія сьогодні сказала, що не збирається вторгатися в Україну», МЗС РФ видав більш, ніж хамську заяву, яка є гібридним вторгненням в нашу зовнішню політику.  Кремль вимагає від НАТО офіційно переглянути рішення Будапештського саміту 2008 року і відмовити Україні і Грузії в перспективі надання ПДЧ.  Де реакція МЗС і Банкової?

Ще більш небезпечним є випадковий і вельми небезпечний набір слів про референдум.

Цитата: «Я не виключаю референдуму щодо Донбасу в цілому. І тут питання не в статусі. У нас може бути таке в житті. Це може бути щодо Донбасу, щодо Криму, в цілому щодо припинення війни. Таке може бути, якщо хтось, якась країна буде нам пропонувати ті чи інші умови».

Єдина країна, яка прагне проведення референдуму щодо Криму чи Донбасу – це Росія. Бо тільки вона зацікавлена в глибокій дестабілізації України. А подібний референдум розірве суспільство і розшматує країну.

Юрист Зеленський, який зараз працює гарантом Конституції, звичайно ж, ніколи її не читав. Інакше б знав, що питання територіальної цілісності не виносяться на референдум. Крим – це Україна! Донбас – це Україна! Заяви Зеленського, які ставлять це під сумнів – це державна зрада.

Україна війну НЕ ПОЧИНАЛА. Тому жодним референдумом її не зупинити. Для цього потрібно посилювати українську армію і дипломатію, аби всім світом тиснути на агресора. Путіна. Чиє прізвище Зеленський боїться вимовити і з ким планує прямі переговори.

Я стаю фанаткою пані Мосійчук. Вміє вона розговорити свого улюбленого візаві, викупуючи  в теплій ванночці. Влітку – явка з повинною у справі вагнерівців,  зараз – видав план капітуляції перед Кремлем через референдум.

Записуйте ще. Ми хоч так дізнаємося про плани Банкової, які точно потрібно зупиняти.

Джерело: сайт партії “ЄС”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here