У Портнова все добре

0
147

Нещодавно ЗМІ синхронно перейнялися півторамісячної давності від’їздом за кордон такого собі Андрія Портнова.

При чому інакше як “проросійський діяч” українські ЗМІ Портнова вже майже не називають.

А сьогодні, 14 липня 2022р. о 15:00 мав заново розпочатися розгляд позову Портнова до Петра Порошенка, Партії “Європейська Солідарність” і телеканалу “Прямий” про захист честі (!?), гідності (!?) і ділової репутації (!?).

Не розпочався. Бо адвокат Портнова прислала клопотання про відкладення. Вона, бач, виїхала у більш безпечне, ніж Київ, місце. І хотіла б повернутися до процесу після припинення воєнного стану.

І про те, що клопотання представника Портнова буде обов’язково задоволено, знали вже навіть охоронці на вході суду.

Справа стара. Портнов звернувся до Печерського ще у серпні 2019 року. Хотів довести, що він ні разу не проросійський і ніяких “матеріалів “справи моряків” державі-агресору для використання постійним представником РФ в ООН В. Небензею не передавав.

Печерський суд позов Портнова задовольнив.

Київський апеляційний суд так поспішав рішення суду Печерського на користь Портнова “засилити”, що судді навіть на повідомлення про мінування будівлі проігнорували, засідання не припинили, вимоги Портнова підтримали.

І тільки Верховний суд звернув увагу на кричущі порушення Печерським суттєвих норм закону.

Наприклад, Печерський суд взагалі не дав правової оцінки тому загальновідомому факту, що представник РФ Небензя прямо цитував Портнова на засіданні Ради Безпеки ООН. Цитував на підтвердження позиції агресора.

22 вересня 2021 року Верховний суд все скасував і повернув справу на новий розгляд.

А 9 грудня 2021 року США запровадили стосовно Портнова санкції.

Портнова внесли до переліку осіб за так званим “актом Магнітського”. Бо в США переконані, що віін, серед іншого, причетний до “покупки судових рішень“.

Та санкції США зовсім не привід розпочинати якесь розслідування в Україні.

Адже США існують для того, щоб постачати нам зброю і всіляко допомагати.

А корупцію нашу чіпати влада заокеанським союзникам не дозволить.

Тому у Портнова все добре. Навіть початок повномасштабного вторгнення особливих проблем йому не приніс. Він, як бачимо, навіть вільно подорожує світом.

А чого дивуватися, якщо прізвище Портнов нерозривно пов’язано з такими прізвіщами, як Коломойський, Татаров. А значить з президентським офісом і владою як такою.

Кримінальні провадження, розпочаті владою за активної допомоги Портнова нікуди не поділися.

А ті провадження, нагадаю, всі спрямовані проти України і на сприяння агресору. Це системні зусилля, спрямовані на руйнацію України, перетворенні нашої держави на щось типу сучасної Білорусі.

Справа моряків – Портнов намагається поставити під сумнів законність дій України. На днях Міжнародний арбітраж, створений за посередництва Постійної палати третейського суду (ППТС), підтвердив, що має юрисдикцію розглядати позов України проти Росії через захоплення моряків і суден у Керченській протоці.

Справа Кузні на Рибальському. Портнов намагається позбавити Україну єдиного підприєства, здатного будувати бойові кораблі.

Справа коаліції. Портнов намагається поставити під сумнів ні більше, ні менше, законність рішення парламенту про створення уряду.

Справа телеканалу “Прямий”. Портнов фактично розпочав ганебні дії влади про придушенню свободи слова і блокуванню опозиційних каналів.

А ще було переслідування патріотів, намагання переписати шкільні підручники, вилучивши саму згадку про Революцію Гідності, боротьба з пам’яттю діячів національно-визвольного руху.

Ця антиукраїнська діяльність Портнова все ще актуальна для влади, а тому Портнов і такі як Портнов дуже потрібні.

Портнов поїхав, але він точно повернеться.

P.S. Ми сьогодні вимагали проведення повноцінного судового засідання. Хотіли подати клопотання про особисту явку Портнова в суд. Але тут о 15:05 (засідання було призначено на 15:00) у Києві було оголошено повітряну тривогу. Небезпека тривала 15 хвилин, яких вистачило судді, щоб відмовитися від проведення засідання.

Перейти к источнику