Кожен з них – Трухін

0
178

У певних колах було популярне таке прислів’я:

Не кради.

Якщо вже крадеш – не попадайся.

Якщо вже попався – не визнавай провину.

Якщо вже провину визнаєш – то хоч не в крадіжці у складі групи за попередньою змовою.

Як бачимо, у історії з паном Трухіним зелена влада пройшла усі етапи цієї кримінальної життєвої мудрості.

І попалися, і провину визнали, тепер хочуть одним Трухіним пожертвувати.

Згадаємо, що такі персонажі, як, наприклад, Арахамія чи Гетманцев, що жодним чином не зважали на презумпцію невинуватості, коли оббріхували на ефірах політичних опонентів, закликали поважати ту саму презумпцію стосовно таких як Трухін учасників їх владного угруповання.

Але після відео, а головне, після відмашки ватажка зграї, заходилися старанно копати “падшего” партайгеноссе.

Хоча Трухін “по повадкам” – типовий зелений слуга.

Навряд чи кожен з них – президент. Але те, що кожен з них – Трухін, це точно.

Генеральний прокурор з готовністю підхопила, як кажуть, тренд. Хвалиться оперативністю (а що? і півроку не минуло). Мовляв, мова вже йде не тільки про участь в ДТП.

Авжеж, не про ДТП.

І не про Трухіна.

А про тих, хто розслідування саботував. І хто вказівки давав саботувати.

Бо хитропризначений директор ДБР, як він сам сказав журналістам, знайомий зі всіма керівниками президентського офісу, бо бере участь у нарадах.

Чи не на тих нарадах, де планують політичні переслідування опозиції і саботаж розслідувань правопорушень учасників владного угруповування?

Цікаво, що думають у Офісі Генерального прокурора про наступні факти можливо скоєних кримінальних правопорушень?

Дії слідчих Національної поліції.

При розслідуванні даного виду злочинів одним із ключових обов’язків слідчих є вилучення подушок безпеки із авто, їх опечатування, оскільки вони зберігають біоматеріал (залишки шкіри, слини тощо) тих осіб, в обличчя яких спрацювали (“вистрілили”) вказані подушки. Крім того, знімаються відбитки пальців з керма авто.

Вказані дії були тим більше необхідні як першочергові, враховуючи різні показання, отримані на місці слідчими щодо особи, яка керувала Ауді що спричинило ДТП. Свідки з інших авто вказували на Трухіна, в той же час сам Трухін і невідомий, який брав на себе відповідальність, вказували на цього неназваного.

В подальшому, слідство повинно було провести відбір біоматеріалу Трухіна і іншої особи і відбитків пальців цих осіб з метою визначення того, хто перебував за кермом шляхом призначення відповідної експертизи.

У разі, якщо такі дії не було проведено слідчими, в їх діях вбачається ознаки службової недбалості ст.367 КК України, або, в разі умисного невиконання вказаних дій – зловживання владою яке спричинило тяжкі наслідки ч. 2 ст. 364 КК України.

Керівник ДБР.

Станом на час події і передання слідчими Нацполіції кримінального провадження – в.о. директора ДБР О. Сухачов. Слідчі групи слідчих ГСУ ДБР.

Протягом п’яти місяців розслідування так і не встановлено особу, яка перебувала за кермом Ауді. Як вбачається із відеоматеріалу, таких осіб не більше двох. Свідки вказують на Трухіна, він вказує на іншу особу, яка ідентифікована і бере на себе відповідальність безпосередньо на місці події. (На відео в червоній футболці).

Процесуальні шляхи встановлення цього факту описані в розділі щодо дій працівників нацполіції.

У разі, якщо такі дії не було проведено слідчими протягом 5-ти місяців, в діях групи слідчих ГСУ ДБР вбачається ознаки службової недбалості ст.367 КК України, або, в разі умисного невиконання вказаних дій – зловживання владою ст. 364 КК України.

В діях О. Сухачова вбачається, як мінімум, службова недбалість ст.367 КК України щодо неналежно організації роботи очолюваного ним дердавного органу. У разі умисних дій з метою приховати злочин або надати можливість Трухіну уникнути законного обвинувачення і покарання за скоєний злочин, – зловживання владою яке спричинило тяжкі наслідки ч. 2 ст. 364 КК України.

Генеральний прокурор І. Венедіктова. Прокурори групи прокурорів.

Протягом п’яти місяців ГСУ ДБР під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора здійснює розслідування у провадженні. За цей період часу так і не встановлено особу, яка перебувала за кермом Ауді. Принаймні, про підозру нікому не повідомлено.

Як вбачається із відеоматеріалу, таких осіб не більше двох. Свідки вказують на Трухіна, він вказує на іншу особу, яка ідентифікована і бере на себе відповідальність безпосередньо на місці події. (На відео в червоній футболці).

Процесуальні шляхи встановлення цього факту описані в розділі щодо дій працівників нацполіції.

У разі, якщо такі дії не було проведено слідчими протягом 5-ти місяців, в діях прокурорів ОГП, які здійснюють процесуальне керівництво у провадженні, як і в діях групи слідчих ГСУ ДБР, вбачається ознаки службової недбалості ст.367 КК України, або, в разі умисного невиконання вказаних дій – зловживання владою ст. 364 КК України.

В діях І. Венедіктової вбачається, як мінімум, службова недбалість ст.367 КК України щодо неналежної організації роботи очолюваного нею державного органу. У разі умисних дій з метою приховати злочин або надати можливість Трухіну уникнути законного обвинувачення і покарання за скоєний злочин, – зловживання владою яке спричинило тяжкі наслідки ч. 2 ст. 364 КК України.

Перейти к источнику