Гогілашвілі, Трухін, Шкарлет… Пане Президенте, ці “кадри” доб’ють Ваш рейтинг!

0
138

Сьогодні ми нарешті дізналися більшу частину правди про ДТП за участі депутата від “Слуги народу” Трухіна. Була і спроба підкупу поліції, й тиску з використанням знайомства з міністром внутрішніх справ. Було ігнорування цієї проблеми у Офісі Президента. Журналісти розставили все на свої місця, найбільше постраждала довіра до влади. Сьогодні ж міністр освіти і науки Шкарлет відмовився визнавати вибори в Могилянці, тим самим назвавши всю лічильну комісію, всіх спостерігачів і ОБОХ кандидатів – БРЕХУНАМИ і ФАЛЬСИФІКАТОРАМИ! Сама заява МОН – зразок перекручень в радянсько-ригівському стилі. Це ще одна “бомба” уповільненої дії під репутацію державної влади! Саме тоді, коли ця репутація має бути бездоганною, особливо в очах західних партнерів, де міністрів одразу звільняють за плагіат у наукових роботах.

Пане Президенте! Як Гарант Конституції і верховенства права – поставте нарешті питання про звільнення Шкарлета! Не повторюйте помилок, які зробили із Трухіним та Гогілашвілі!

Ви обіцяли реформи, але підтримуєте “регіонала”, крадія і плагіатора, який розставляє навколо “регіоналів”, крадіїв і плагіаторів.

А оскільки Ви – професійний комік (в хорошому сенсі цього слова), то, гадаю, оціните в’їдливу сатиру та гумор щойно оприлюднених “нагород”, які стосуються науки й освіти – сфери “діяльності” Шкарлета. Цитую далі прекрасний матеріал УП:

“Посіпака-2021”

У цій номінації “переможцем” став міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет – за миттєве затвердження результатів виборів ректора Державного біотехнологічного університету на користь нардепа Андрія Одарченка, всупереч заявам інших кандидатів про фальсифікації.

“Токсичний ректор-2021”

У номінації переміг ректор Національного авіаційного університету “регіонал” Максим Луцький, затверджений Шкарлетом – “за загрозу відчуження земель через забудову, переслідування та звільнення провідних кадрів”.

“Спец (з) рада-2021”

“Спецзрадою” цього року назвали спецраду Д 27.053.01 Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Її члени присудили ступінь доктора історичних наук Олесі Стасюк (яку згадували в інших номінаціях), незважаючи на плагіат і фальсифікації у її дисертації.

Та інші “цікаві” антиномінації…

Перейти к источнику