Олігархи знищують об'єкти захисту ЮНЕСКО в Дніпропетровській області

0
83

Сьогодні я з робочою поїздкою відвідав Петриківський район Дніпропетровської області, який входить до мого виборчого округу.

Нарешті після цих місцевих виборів у нас з’явилась можливість змінити життя людей на краще. Адже УКРОП впевнено переміг на виборах (24,7℅) і має патріота-кандидата на посаду Голови райради фермера Івана Запорожана. Содідарність Порошенка, яка складається наполовину з колишніх регіоналів, зайняла всього третє місце з результатом в 16%.

На завтра призначена установча сесія райради, де має бути обраним її нове керівництво. Це питання життя і смерті! Адже до влади знову лізуть ті хто довів район до межі руйнації.

Ці люди винні в знищенні фабрики Петрківського розпису, який внесений до списку ЮНЕСКО. За час їх знаходження у владі були доведені до банкрутства маслозавод, інкубатор, підприємства “Сільгосптехніка” і “Сільгоспхімія”. Прийшло до занепаду комунальне господарство, розікрані відомчі квартири. Влада здійснювала оборудки з бюджетними грошима, землею і майном громади. Бездіяльність райради призвела до штучного обміління річок Оріль і Чаплинка. І цей перелік свавілля чиновників далеко не повний!

УКРОП протягує руку всім демократичним депутатам, які поділяють принцип справедливості і бажають змін в суспільстві на краще. Давайте разом не допустимо до влади тих, хто під рошенівськими і вілкулівськими знаменами мріє тільки про власну кишеню.

Віталій Купрій

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here