Не здамо Сашка Богачова

0
263

Олександр Богачов – це сирота, з яким Олег Ляшко познайомився в інтернаті у Ворзелі.

Він живе дуже скромно: у старій селянській хаті в Чабанах, де протікає дах. Лідер пропонував провести там ремонт, але Олександр відмовився. Та коли взимку під час одної із робочих поїздок Олег Валерійович помітив, що Богачов ходить у літньому взутті, бо немає за що купити зимове – він наполіг, щоб той взяв кілька його старих костюмів і пар взуття.

Тепер скромного сироту Богачова звинувачують в тому, що він хотів добитись медичного обладнання для лікарні у Вишневому. Виділення цього обладнання – обов’язок Уляни Супрун. Можливо, міська влада дійсно пропонувала передати Міністерству якусь квартиру у новобудовах, проте Олександр Богачов нічого в якості хабаря не пропонував, і нічого не брав для себе.

Наша вимога дуже чітка: Прем’єр-міністр Володимир Гройсман має внести подання на звільнення Уляни Супрун з посади в.о. Міністра охорони здоров’я до наступного парламентського тижня. Якщо цього не відбудеться, фракція Радикальної партії Олега Ляшка закличе парламентарів прийти на засідання Уряду і «винести» Супрун. Ми впевнені, що нас підтримає багато колег, обурених тим, як геноцидна політика громадянки США щодня вбиває українців.

А Сашка Богачова ми не здамо! Ми загризем Супрун, Ситника, Холодницього, кого завгодно, але ображати сиріт не дозволимо нікому!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here