Найкращі знов ідуть з життя

0
142

У Миргороді на Полтавщині попрощались з 36-річною військовою Ярославою Никоненко, яка 15 жовтня загинула на Донбасі від кулі снайпера.

Поховали Ярославу Никоненко на Алеї Героїв.

Ярослава Никоненко була дочкою Сергія Никоненка, добровольця батальйону «Айдар», який загинув у січні 2015 року в Луганській області від обстрілу «Градів» села Трьохізбенка. Тоді після 3-ї години ночі кілька снарядів поцілили в приміщення сільської школи, 52-річний солдат-доброволець Никоненко прикрив собою комплекти набоїв, чим вберіг не одне життя. Сам зазнав важких поранень, помер у лікарні міста Щастя.

Ярослава пішла на фронт за батьком і вступила в 101-у бригаду ЗСУ.

Переконаний, що про смерть батька і доньки Никоненко потрібно згадувати кожен раз, коли нам нав’язують мир на російських умовах.

Тринадцятирічна дочка Ярослави залишилася сиротою. Може біль дитини приглушать історії про примирення з сепаратистами та здачу територій, за які віддали життя її мати та дід?

Буквально кілька днів тому волонтери вітали бійців з Днем Захисника України і бажали, щоб Алея Слави 101-ої бригади «завмерла» у своєму периметрі і більше ніколи не розширювалася. Такі молоді, вродливі, сильні та розумні українці не повинні вмирати!

Треба нарешті закінчити цю війну, і закінчити перемогою. Подальші фіктивні перемир’я та позиційна війна забирають набагато більше життів, ніж остаточне звільнення територій.

Ярослава потрібна нам, нашій країні, своїм близьким і рідним!

Потрібна не в камуфляжі на фронті, а вдома, як матір, біля своєї доньки!

Ми не маємо право кожен день втрачати найкращих доньок і синів України!

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here