Думаю, що Сорос не святкує Різдво Христове. А шкода!

0
186

Можливо під ялинку на свято він чекав на зняття мораторію з продажу землі в Україні і дуже засмутиться. Адже щось пішло не так і потрібні для відкриття ринку землі законопроекти не були прийняті у Верховній Раді.

Ми не можемо сповна відсвяткувати перемогу, адже вже після новорічних свят парламентарі відновлюють роботу, а лобісти «ринку землі» ще не погодились капітулювати. Проте на все свій час і ми зобов’язані роз’яснити всім лібералам та «риночникам» волю більшості населення – земля має належати українському народу.

Акції проти відкриття ринку землі об’єднали різні патріотичні угрупування, різні верстви населення і більше того – різні регіони України. Мене дуже тішить усвідомлення того, що нас згуртувало саме «земельне питання»: і тих, хто землю обробляє, і тих хто її плекає та любить, як розуміння Батьківщини.
Протести розбурхали політичні еліти і якщо раніше відкриття ринку землі вважалось безперешкодним кроком, то сьогодні сумніви в цьому тільки множаться. Незабаром ви станете свідками розколу та перекроювання політичного простору. 2020 рік буде цікавим на видовища, гарантую.

P.S. Щиро дякую всім, хто був з нами ці дні, особливо гоноровим фермерам з аграрних об’єднань і завзятим націоналістам з Національного Корпусу.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here