Негативні наслідки від закону про ринок землі, який ще не ухвалили, вже є

0
41

Дехто вважає перемогою те, що розгляд закону про ринок землі відкладено. Але негативні наслідки від закону, який ще не ухвалили, вже є. За останні місяці в Україні втричі збільшились обсяги заготівлі м’яса і зменшились удої молока. Люди вирізають корів, щоб зібрати гроші хоча б на кілька гектарів землі. Якщо цей закон буде прийнятий, ситуація погіршиться в рази.

Більше того, громади втратять до 60% податків, адже нові власники землі не будуть реєструватись у селах. Без землі залишаться мешканці міст, працівники соціальної сфери, атошники та багато інших категорій громадян – всі необліковані гектари віддадуть латифундистам за космічні хабарі.

Всі ці наслідки українці розуміють, тому виступають проти ринку землі. Влада, яка обіцяла чути людей, повинна відмовитись від своїх намірів або йти на перевибори.

Монобільшість ухвалила новий закон, який прибрав корумповану мажоритарку. Восени мають відбутись перевибори і «Слуга народу» має балотуватись з програмою введення ринку землі, легалізації грального бізнесу, продажу державного майна. Якщо виграють, хай роблять. Зараз у них немає ніякого морального права ухвалювати ці закони.

https://www.facebook.com/O.Liashko/videos/2605818686153379/?story_fbid=2605834296151818&id=100001758206922

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here