Бачили вчорашню акцію прихильників легалізації легких наркотиків? (ФОТО)

0
157

Варто зазначити, що дійству передувала інформаційна кампанія. Два тижні представники ліберальної спільноти з серйозними та сповненими стурбованості обличчями розповідали всьому фейсбуку про важливість CBD-вмістких препаратів для людей з онкологією та ПТСР. 

Опонентів вони безжально таврували егоїстами, яким байдуже на хворих, а канабіс називали єдиною панацеєю від усіх проблем зі здоров’ям.

Залишимо спеціалістам питання медичного застосування канабідіолу, бо справа, як виявилося, не така вже й серйозна як її подавали.

У своїй більшості, публіка, яка взяла участь у костюмованому міні-рейві під стінами порожнього Кабміну мало переймалася проблемами військових. Інфантильні студенти, лгбт-активісти, неохайні хіппі усім своїм видом, посилами, плакатами давали зрозуміти, що вони тут лише з одною метою – демаргіналізувати своє захоплення марихуаною, не більше і не менше. Усе інше це технологія для розширення аудиторії.

На фоні цього карнавалу особливо цинічно лунали заяви організаторів про те, що “це не про розваги чи насолоди”.

Ні, це як раз про розваги і насолоди. Якщо було інакше, то лідери акції більш би уважно слідкували за публікою, яка зібралась. Але всіх усе влаштовує. Навряд чи хтось з міністрів та народних депутатів після цього буде серйозно сприймати прохання онкохворих вплинути на наркополітику.

https://www.facebook.com/bohdan.khodakovsky/posts/553117928850766

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here