Чому ватнікі люблять совок і ненавидять нацистів

0
309

Постійно спостерігаю за біснування вати під рекламними постами. Тоталітарна пропаганда працювала чудово. Міф побєдобєсія ще житиме довго, на жаль.

Але одна із причин чому так у правильному протиставлені і роботі з фобіями людей.

Ось часта теза “нацисти жглі людей”. Чому вона так класно працює? Бо всі ми обпікали пальці об багаття. Маленькій дитині обпектися, а якщо аж до пухирів, це вельми страшно. А “нацисти палили людей”. Совки ж вбивали холодом. Сибірські табори, мороз, мільйони жертв. Але хто в це повірить, бо ж мороз приємно кусає щоки. І після кожного холодного дня наступає теплий вечір вдома. Це ж ще з дитинства так! Та й зима – час свят, снігу, ігор у сніжки, санок, червоних щік, інію на бороді. Тож що небезпечніше вогонь чи холод?

Інша теза “нацисти розстрілювали психічнохворих”, її досить часто можна почути. І тут знову те ж саме протиставлення. Совки розстрілювали інтелектуалів, нацисти – психів. До кого пересічний ватнік ближче? До професора зі знанням п’ятнадцяти мов і цитування на пам’ять Вергілія чи до психічнохворого? Тож немає загрози з боку совку, а від нацистів – є.

Ті ж самі СС, що стали страшилкою. Охайна чорна форма, дисципліна, фанатизм в очах. Це явно підозрілі люди. Не те, що стандартний боєць РККА – форма незрозумілого кольору, заношені руді кальсони, воші, хоч для багатьох це й було вимушеним. Тож до кого ближчий ватнік? Хто викликає у нього страх, а хто такий же як і він?

У жодному разі не заперечую зло, скоєне цими режимами. Але усвідомте як совок працював пропагандивно аж до такого рівня і яке це ватне блядство живуче.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here