Коронавірус. Евакуація українців з Китаю. Без паніки! (ВІДЕО)

0
554

Влада повністю несе відповідальність за паніку, хаос і той сором, який зараз відбувається в Україні з евакуацією українців з Китаю!

Зеленський особисто взявся вирішувати це питання, дав коментар після засідання РНБО, але цим спричинив тільки додаткову недовіру і нерозуміння.

Зараз літак з Уханю кружляє над Україною, кожна область гадає куди він приземлиться. Люди поводяться неадекватно, боячись за власне життя. Завдання влади пояснити, що наші громадяни не несуть небезпеки для всіх нас. Робота відповідних служб забезпечити відповідний рівень захисту і карантину!

Вчора я навів приклад Камбоджі, де прем‘єр країни зустрів особисто пасажирів лайнеру, які могли бути заражені. Зеленський мав зробити так само!

Захист українців це пріоритет держави і виконання завдання по забезпеченню карантину має бути обов‘язковим для кожного лікаря чи працівника відповідної служби. Протести лікарів проти потенційно хворих – це порушення клятви Гіпократи і всіх моральних норм! Нагадаю, всі 17 членів екіпажу літаку авіакомпанії Skyup зголосились летіти в Китай добровільно!

Для того, щоб зупинити подальше поширення паніки, влада має негайно прийняти жорсткі і чіткі рішення!

Завтра міністр охорони здоров‘я Зоряна Скалецька, прем‘єр-міністр Олексій Гончарук, секретар РНБО Олексій Данилов – мають написати заяви і скласти з себе повноваження через повний провал роботи щодо підготовки евакуації українців з Китаю!

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here