Як правильно проголосувати на виборах 25 жовтня і не помилитися

0
186

Як правильно проголосувати на виборах 25 жовтня і не помилитися.

– Ви можете обрати міського голову з однієї політичної сили в бюлетені за мера і зовсім іншу політичну силу в бюлетені для обрання депутатів відповідної ради.

– У другому бюлетені обираємо політичну силу та кандидата з ЦІЄЇ Ж політичної сили, який, на Вашу думку, має представляти інтереси Вашого округу в міській, районній чи обласній раді.

– Бюлетень треба «читати» по горизонталі: ліворуч Ви побачите пронумерований перелік партій, праворуч — номери та прізвища кандидатів, що висуваються від цих політичних сил у вашому окрузі. Посередині дві клітинки, заповнювати які потрібно по-різному.

– Для обрання партії Ви маєте поставити галочку або плюсик в клітинці поруч з її назвою. Номера Радикальної партії Олега Ляшка в бюлетенях до рад Кіровоградської області наводимо в малюнку нижче.

– Для вибору кандидата З УЖЕ ОБРАНОЇ ВАМИ політичної сили в сусідній клітинці потрібно розбірливо вписати цифру, яка відповідає номеру Вашого обранця в переліку — бажано за трафаретом, так, як колись писали індекс на конверті.

Будьте уважні і голосуйте радикально.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here