Чернігівський скандал викрив злочини штабістів Березенка

0
112

Підтримую однозначно заяву свого товариша Бориса.

Хоча роздача гречки стала для багатьох членів нашої команди неочікуємою, ми, дізнавшись план Генадія викрити злочинця Порошенка, вирішили йти до кінця. Опонент Березенко занервував і був змушений запустити механізм прямого підкупу виборців.

Ми чекали на це, шукали їх схеми і нарешті не тільки знайшли, але і викрили публічно. Спочатку автобуси з “екскурсіями” чернігівчан по Чернігову, автомобілі з до зубів озброєними бойовиками і конвертами по 400 гривень. А потім безпосередня роздача грошей за так “званими соціальними” угодами з офісів діючих губернаторів.

Після нашої відсічі скупівлі голосів, нерви штабістів Березенка здали і вони “на всяк випадок” замовили собі дублікати печаток виборчих комісій, бланки протоколів і бюлетенів. А Петро Порошенко надав особистий наказ МВС, СБУ і ГПУ сприяти Березенку, кидати за грати невинних людей, перешкоджати роботі нашого штабу, робити маски-шоу для залякування, не реагувати на свавілля самих порошенківців.

Апогеєм і трагічним фіналом кампанії став приїзд в округ віп-агітатора Саакашвілі і суботня заява Порошенка про гречку з амнезією щодо конвертів, соціальних угод, зброї… Маски зірвані!

Віталій Купрій