Аваков не виправдав сподівання політичних активістів

Що за цирк? Так Аваков пояснив журналістам на презентації патрульної служби у Харкові свою мотивацію при внесенні застави за комбата “Слобожанщини” Янголенка:

“Є матеріали обвинувачення, які пред’явила СБУ кільком хлопцям із добровольчих батальйонів, у тому числі Андрію. Так, я бачив деякі матеріали. Так, вони дають підстави для того, щоб слідчі розбиралися. З іншого боку, я створював ці батальйони і я знаю цих хлопців, я був з ними на лінії фронту, і з Андрієм Янголенком у тому числі. Я думаю, що у нашого суспільства вистачить людяності, щоб дати можливість цій людині захистити себе і змінитися”.

А тепер нагадаю, що СБУ підозрює Янголенка в підготовці замаху на: Авакова, командира роти “Східний корпус” Олег Ширяєв, Андрія Білецького, радника міністра внутрішніх справ Всеволод Кожем’яка і ще групи осіб. Нехіло так?
При цьому Аваков кладе болт на матеріали СБУ і вносить кровні 1.2 млн. за Янголенка, керуючись чистим альтруїзмом. Виглядає фантастично, правда? Чомусь по відношенню до “Січі” у нього не було подібних сентиментів, хоча цей батальйон теж створював Аваков. Ні, там швидка розправа і затримання низки бійців. А Янголенку – не 60 днів СІЗО, а особисті гарантії міністра у вигляді застави. Сиротюк із хворими нирками і двома малими дітьми, єдиним доказом вини якого у “побитті” нагвардійця є фото із замахом, сидить в ізоляторі без мед. допооги. А комбату, що готував замах на міністра і ряд публічних фігур силового блоку – свободу. З якого дива? Ну суспільство вистачить людності дати другий шанс Янголенку. What?
Це на фоні низки сьогоднішніх обшуків (у виконанні тіпочків у беркутівській формі, між іншим) квартир в бійців/журналістки/ правих політиків, що пройшли з чисельними процесуальними порушеннями. А тут Аваков говорить про всепрощення і другий шанс – просто мати Тереза. Висновки кожен зробить сам.

Роман Кулик


Загрузка...