“Зекоманда” несе якусь лабуду

0
180

Читати інтерв’ю цих рєбят із зекоманди — взагалі марна справа. Суцільне переведення стрілок і спростовування один-одного. Всі несуть якусь лабуду, а потім знизують плечима і видають “це була приватна думка Богдана/Стефанишина/ще когось”.

Особливо яскраво це видно у свіжому інтерв’ю Разумкова Кошкіній, яка дуже смішно розносить першого номера списку “СН”.

1. Про стратегічне планування в ОП:

Кошкіна: Заявление о том, что никакого «плана, тем более стратегии у нас нет – решения принимаются сугубо эмоционально». Это, простите, как?!

Разумков: Думаю, это было вырвано из контекста или он не пояснил до конца. У Богдана, как любого человека, есть определенная доля эмоциональной реакции на те или иные процессы. Но почему Андрей сказал именно так, мне ответить тяжело.

2. “Шутки” Богдана:

С.К.: Когда Богдану задают вопрос об одесском губернаторе Андрее Андрейчикове, он отвечает, что новоназначенный чиновник является каким-то бизнес-партнером Зеленского. Это тоже нормально, по-вашему?

Разумков: Я думаю, что он пошутил таким образом.

3. Про позицію по регіональним мовам:

Д.Б.: Богдан также говорил: «Мы можем в Донецкой, Луганской области разрешить разговаривать на русском языке, если у нас начнется мир в стране». Кто у нас запрещает говорить на русском языке?

Разумков: Мы с вами сейчас прекрасно на русском языке разговариваем.

Д.Б.: По-моему, он об этом не знает.

Разумков: Думаю, Андрею Иосифовичу лучше самому объясниться по данному поводу. Я не могу за него говорить”.

Ну звісно, у вас ніхто не може говорити ні за кого. Ідеологічна партія зі спільними цінностями, да.

4. Про лідерство Разумкова в партії, де він голова і перший номер списку в Раду:

Д.Б.: Богдан, как мы уже упоминали, декларирует странное понимание причинно-следственных связей войны на Донбассе, говоря о необходимости разрешить Востоку говорить на русском, чтобы прекратить войну. Игорь Коломойский и вовсе заявляет о гражданском конфликте.

Разумков: На Донбассе не гражданская война.
С.К.: Это – позиция партии?
Разумков: Это позиция моя и, думаю (!), что партии.

Партія мрії, бл*т. Ніхто ні за кого не відповідає, голова партії не може чітко артикулювати позицію по ключових питання для країни, бо постійно лишає люфт для маневру і майбутніх змін курсу чи зашкварів партійців.

І публічна риторика лідерів “Слуги народу” – наскільки дика річ, що важко зрозуміти: чи взагалі немає сенсу зважати на їх заяви, бо це потік ідіотії. Чи вони просто спецом закидують в суспільство купу трешака, щоби оцінити реакцію/з часом реалізувати якісь дикі проекти, коли суспільство втомиться реагувати на кожну тупу заяву умовного Богдана. Думається усе в сукупності.

Але голосувати за таке аморфне безідейне і хитке утворення як “Слуга народу”, яке і партією зараз просто неможливо назвати – неймовірна тупість. Це означає віддати голос не просто за пусте місце, а за абсолютно непередбачуваний хаотичний натовп ноунеймів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here