Анонімам з ДБР

0
108

Якісь аноніми з ДБР у тексті без підпису вирішили повчати адвокатів Петра Порошенка.

Це виглядає дивно, адже оформлена з грубими поршеннями закону так звана повістка, що слугувала причиною нашого ранкового візиту на вулицю Петлюри, 15, походила зовсім не від ДБР.

Повістку було підписано прокурором групи прокурорів у кримінальному провадженні на прізвище Швець.

А не вказані всупереч вимогам закону слідчі та процесуальні дії мав проводити прокурор віддділу Офісу Генерального прокурора Бондаренко.

То яке мали право озброєні люди, що бережуть спокій ДБР, не пуститии адвокатів Петра Порошенка до прокурора?

І чому прокурори Швець і Бондаренко мовчать, а ДБР видає нахабні анонімні тексти?

Відповідно до статті 59 Конституції України, кожен має право на правову допомогу.

Відповідно до статті 46 КПК, захисник користується процесуальними правами підозрюваного, обвинуваченого, захист якого він здійснює, крім процесуальних прав, реалізація яких здійснюється безпосередньо підозрюваним, обвинуваченим і не може бути доручена захиснику, з моменту надання документів, що підтверджують повноваження адвоката.

Правопорушники з ДБР позбавили адвокатів Петра Порошенка можливості надати прокурору документи, що підтверджують наші повноваження.

Нас позбавили можливості надати прокурору докази і клопотання.

І зробили це люди, які бояться повідомити свої імена і посади.

Вчинення в будь-якій формі перешкод до здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи по наданню правової допомоги, вчинені службовою особою з використанням службового становища злочин, передбачений статтею 397 КК України.

Перейти к источнику