Зеленський не потрібен

0
190

І не тільки Зеленський, але і всі його слуги, які чомусь себе називають “слугами народу”.

Я про те, що офіс генпрокурора очікувано відмовив у задоволенні наших клопотань про допит як свідків Зеленського, Арахамії, Гетманцева та інших у так званій “вугільній справі”.

І оскільки це офіс генпрокурора часів Президента України Зеленського, закон при розгляді наших клопотань порушувався буквально на кожному кроці.

Як я вже писав, останній день строку розгляду клопотань був 28 грудня 2021р. І я публічно повідомив, що прийду до офісу генпрокурора за відповіддю 29-го. Відповідно до закону, копія постанови про відмову у задоволенні клопотання вручається особі, яка заявила клопотання, у а у разі неможливості вручення з об’єктивних причин – надсилається їй.

Однак, коли 29 о 12:30 я прийшов на вулицю Різницьку, мені заявили, що постанови вже відправлені поштою. Хоча жодних об’єктивних причин не вручити мені документи у прокурорів не було.

Більше того, коли я вчора отримав ті постанови, проста перевірка на сайті Урпошти засвідчила, що відправлені вони були 29 грудня 2021 післля 16 години, тобто, після мого візиту до Офісу генерального прокурора.

Це означає лише одне – прокурори бояться, тягнуть час, тому і порушують закон.

Відповідно до закону, постанова про часткову чи повну відмову в задоволенні клопотання має бути вмотивована.

Читачі можуть самі спробувати знайти у тих написаних за трафаретом текстах хоч якийсь мотив відмови.

Серед словесної діареї можна хіба що знайти феєричне твердження про те, що отримані слідчими та прокурорами докази НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ПЕРЕВІРКИ.

Хто б сумнівався, жодної перевірки ті “докази” не витримають.

Прокурори відмовилися не тільки допитати Зеленського і компанію. Вони не вважають за потрібне, наприклад, оглядати протоколи засідань РНБО, матеріалів кримінальних проваджень, витребувати висновки лабораторних досліджень по вугіллю з ПАР, відомостей про заборгованість з виплати заробітної плати шахтарям.

Відмовляючись проводити слідчі дії, прокурори стверджують, що “Досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні отримані докази фактів та обставин, що є предметом розслідування і доказування”.

Але якщо це так, РОЗСЛІДУВАННЯ ВЖЕ ЗАВЕРШЕНЕ.

Чого тоді слідчі та прокурори тягнуть час?

В усякому разі, тепер, якщо “слуги народу” Арахамія, Гетманцев та іже з ними на телеефірах знову відкриватимуть рота на тему “вугільної справи”, їм варто буде нагадати, що 100-відсотково “зелені” прокурори не вважають їх скільки-небудь обізнаними на цю тему.

Перейти к источнику