ДБР і брехня на РІздво

0
190

ДБР самі Різдво не святкують (що зрозуміло, вони іншому моляться) і іншим не дають.

На Святий Вечір разом з прокурорами Бєлкіним, Потапенком та Сафаряном і Її честю слідчою суддею Печерського районного суду м. Києва Бортницькою напакостили, а тепер виправдовуються.

Не арештовували, брешуть, активів “Прямого” і “5 каналу”.

Але ось же скріншот Ухвали про арешт, а нижче скріншот прокурорського клопотання, яке Її честь Бортницька у свою ухвалу разом з помилками і “очєпятками” переписала.

А там чорним по білому: ДП “ТРК” НБМ – ЗАПОРІЖЖЯ” та ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЯ “АВТОР ТВ”. Компанії, що мають прямий стосунок до трансляції програм опозиційних телеканалів.

От тільки частки Петра Порошенка у капіталі цих юридичних осіб давно немає.

Петро Порошенко давно і публічно передав ці активи ТОВ “ВІЛЬНІ МЕДІА”, засновниками якого є десяток відомих журналістів і народних депутатів.

Тобто, прокурори і суддя умисно наклали арешт на медіаактиви, що вже не належать Петру Порошенку.

Можна звичайно, подумати, що прокурори і Її честь суддя Бортницька просто не вміють працювати з реєстром юридичних осіб, а тому не знають, що кінцевий бенефіціарний власник може змінюватися з певним запізненням від дати зміни власника. Це пояснило б, чому Бєлкін, Потапенко і Сафарян працюють в офісі генпрокурора. З будь-якої юридчної фірми їх би одразу вигнали.

Тим більше, що вони ще й замість коду ТОВ ТЕЛЕКОМПАНІЯ “АВТОР ТВ” зазначили код іншого актива ТОВ “ВІЛЬНІ МЕДІА” – ТОВ “ТРК “ЕКСПРЕС-ІНФОРМ”.

Однак ми не думаємо, що це від дурості і типового для генпрокурорського офісу та ДБР непрофесіоналізму.

Ми переконані, що Бєлкін, Потапенко, Сафарян і її честь Бортницька діяли умисно, оскільки головний, на наше переконання, замовник Зеленський зацікавлений саме в знищенні опозиційних телеканалів.

Хай там як, незаконно накладено арешт на медіаактиви ТОВ “ВІЛЬНІ МЕДІА”.

І я переконаний, що власники ТОВ “ВІЛЬНІ МЕДІА” не тільки апеляцію подадуть, але і вимагатимуть розслідування дій Бєлкіна, Потапенко, Сафаряна і Бортницької на предмет наявності складу злочину, предбаченого статтею 171 КК України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Перейти к источнику