Викиньте їх на смітник!

0
103

Завтра 13-го біля парламенту коаліція грантожерів проводить акцію , що має ніби шляхетну мету: добитися від парламенту призначення омбудсмена за процедурою, яка б відповідала Паризьким Принципам ООН.

Одразу скажу, що на момент закінчення каденцііі чинного омбудсмена Валерия Лутковская в 2017 року існуюча процедура влаштовувала і самого омбудсмена, обраного ще в 2012 році за часів януковичів!

Але як говориться: «короля робить свита!» – оточення пані Валерії, не бажаючи втрачати насидженних місць, робить заяву про невідповідність процедури Паризьким Принципам! Точніше, таку заяву робить очільник Комітету з прав людини ВРУ, нардеп від БЮТу пан Немиря! І «понеслось поїхало»: Центр громадянських свобод, Центр інформації з прав людини та інші організації, які за гранти моніторять ситуацію з правами людини в Україні!

Як ви розумієте до правозахисту вони мають доволі опосередковане відношення . Нічого крім публікації глянцевих звітів по правам людини я не бачив! Не бачив я їх і у судах в 2013 – 2014 роках коли влада задіяла репресивний механізм на повну «котушку»! Немає їх в судах і зараз!

Особливе місце серед цих грантожерів займає Українська Гельсінська спілках з прав людини, яка зявилася на світ років п`ятнадцять тому та незаконно використала відому в 70-80х роках назву Української Гельсінськоі Групи, яку засновував Микола_Руденко, Левко Лукяненко, Степан Хмара, Іван Макар, рядовим членом якої я був в кінці 80-х. Але за часів Кучми цей рух, не без допомоги влади перестав існувати, а натомість зявилася фейкова «правозахисна» структура, яка зайнялася «відстоюванням» інтересів наших громадян в ЄСПЛ, але знову ж таки не без допомоги Міністерства Юстиції України та за гроші «донорів».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here