Українці радіють з рейтингу хороших новин

Для підняття настрою – рейтинг хороших новин цього дня:

1) Артур Лаффер стане радником Наталії Яресько. Уххх, видихнули. Сказати, що я шокований – не сказати нічого.
Сподіваюсь він при здоровому глузді й відтепер тикати уряд у святу криву імені Лаффера будемо не лише ми у своїх фейсбуках, а і один авторитетний дядько, думку якого в Кабміні не зможуть ігнорувати).

2) Нарешті ухвалили закон про держзакупівлі №2087а. Вітаю Максима Нефьодова і його команду – сподіваюсь від радості вони ще не пішли в запій . Хоча, чому б і ні)).

Це той закон, за результатами голосування якого можна таврувати депутатів довбойобами. Гляньте, можете зробити висновки:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3712
На манєже всьо тє же, якщо коротко. Привіт “укропам”, бл***.

3) НАРЕШТІ звільнили Зайчука! Аж не віриться, що цей ручний старпер нарешті перестане рулити апаратом Ради. І знову, за результатами чотирьох провалених голосувань можна визначити тормозів-депутатів:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2…

4) Потроху запускається НАБ – можливо це не мертвонароджене дитя, як здавалось на початках. Перші 25 детективів – уже багато. два десятки років корупціонерів тероризувала група приблизно такої ж кількості журналістів).
Без антикорупційного прокурора продовження банкету не буде – тому слідкуйте за голосуваннями у парламенті – так, це ще один індикатор на адекватність).

Роман Кулик


Загрузка...