Україна потребує розвинутої системи лобізму

Я лобіст.

Не стидаюся цього, а пишаюся. Говорю про це серйозно і відверто. Бо я лобіст промисловості і інновацій. Лобіст економічного зростання України. Лобіст створення робочих місць, залучення інвестицій і масштабної експортної експансії.

Саме тому я заступник Лідера Радикальної партії Олег Ляшко з економічної політики!

Добре розумію, що оскільки я не лобіст консервації сировинно-олігархічного ладу, життя під дудку МВФ, масштабної приватизації в часи коли навіть успішна шоколадна фабрика нормально не продається, в часи спроби продажу української землі за безцінь, то я очевидно не в мейнстрімі. Але так буде не завжди, бо люди не дурні! І прийде час, коле економічне відродження країни стане справжньою релігією.

І все що я роблю, роблю щиро та віддано. В інтересах українських виробників, роботодавців, платників податків. Це для мене святі люди. А ще я щиро поважаю своїх колег, однодумців, побратимів які мають принципи – незалежно від їх партійної приналежності.

Я прибічник держави-диригента в економіці, апологет індустріалізації та технологічної модернізації країни. І прийняті законопроекти про масштабну енергомодернізацію (1313 і 1409), про дерегуляцію (1580), про заборону експорту лісу-кругляка (1362), про відродження деревообробного виробництва (2617 і 2618), про створення галузі електромобілів (1674, 1912), про збереження наукових пенсій (2528) та інші – це справжні лобістські перемоги. Перемоги, за які я надзвичайно вдячний моїм старшим та досвідченішим колегам – вчителям!

PS Доречі, я все ж вірю, що Президент таки підпише 1362 про заборону експорту лісу-кругляку, бо це єдиний законний сценарій згідно Конституції України. І що з часом Українці не споживатимуть російського пального, як би цього не хотілось “старій гвардії”!

Віктор Галасюк


Загрузка...