«Соросята» з обойми Коломойського

0
237

Багато хто здивувався ситуації, коли такий антикорупційний і такий реформаторський політик як Сергій Гусовський висувається в мери Києва від партії Коломойського “За майбутнє”.

Так ось, любі мої. Це давно не несподіванка, бо ціла пачка цих антикорупційних активістів, молодих лібералів свого часу була куплена під проект “Люди важливі”.

Він, звісно ж, не дуже відомий, але дає зрозуміти тандем, який свого часу склався між Аваковим і Коломойським, бо, фактично, проект був супутником “Слуги народу” у поході за владою. Так само як і “Голос”, який склав тоді мовчазну коаліцію, проект мав би перестрахувати “СН” у разі, якщо буде недобір голосів.

Так ось, Гусовський був у цьому проекті. Аваківська гвардія в особі Геращенка і Андрусіва теж були. При цьому зауважте, ще два роки тому перший, кого Зеленський назвав своїм технологом, був саме Андрусів.

Майбутній прем’єр Гончарук так само вийшов з проекту “Люди важливі”. Аваківський міністр інфраструктури Криклій був там. Збирач підписів за відставку Смолія, нардеп від “СН” Наталуха був там. Потім проект згорнули, хтось пішов на вибори зі “Слугою”, хтось з “Голосом”.

Але ось це розуміння, що люди Арсена Борисовича раптом переметнулися в обойму Коломойського – річ, яку треба підкреслити. Бо як показує кейс того самого Наталухи – це спільне поле і Ігоря, і Арсена. Це не перехід, а продовження тієї ж лояльності. На місцях “За майбутнє” дуже часто утворюється з політиків колишнього “Народного фронту” і партії “УКРОП”.

Зате на публіку Коломойський час від часу душить Криклія вустами Дубінського, Гончарук постійно намагається обплювати Коломойського, щойно хтось питає його думку.

Але на практиці інтереси приводять людей нібито з різних позицій в одну і ту саму партію. Політик відрізняється від лева і тигра тим, що виступає в цирку значно частіше і гучніше.

І таких кейсів, де Лещенко раптом прикриває зад Коломойського в питаннях енергетики, де раптом Мустафа б’є по “Укроборонпрому” в часи, коли Ігор Валерійович планує скупити його підприємства, де “вони виявляють принципову позицію” – цього повно. Але навіть посередній майор спецслужб знає, що метод провокації і фейкова опозиція – найкращі способи утримання влади.

Війна “соросят” і “коломойчат” – не більше ніж солодка вигадка Коломойського. І сприймаючи її за реальність, ми відмовляємо собі у праві побачити щось абсолютно інше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here