Коломойський з Медведчуком намагаються хитати ситуацію в Україні

0
648

Ці всі взаємні історії стосунків Петра і Путіна – лише другорядна тема, яка насправді не є реальною причиною публікації чергової дози плівок.

Поміщати Порошенка в центр цієї історії можуть лише або його радикальні фанати, або його надмірні хейтери. Одним словом, люди що не бачать лісу за деревами. А лісок є, і пробивається він усе більш густо.

В криптографії є такий тип шифру – літорея. Його значення у тому, що одну частину шифру неможливо прочитати, не склавши з іншою. Десь такий вигляд і мали плівки, в контексті подій в яких їх публікували восени 2019 року. Тепер і надалі, картина стає все більш повною.

Коломойський увійшов в повноцінний договір з проросійськими силами про лояльність, завів десятки своїх людей у владу, і спільно з групою Медведчука намагається хитати ситуацію в Україні.

І є абсолютно конкретні люди, по кому має завдати ударів цей викид, окрім власне Байдена і Порошенка. Це окрім усього іншого нинішній очільник Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк, який вже вдруге поспіль з’являється у плівках Деркача. Цього разу в “випадково вирізаному” шматку розмови Порошенко нарікає на його роботу в ГУР МО, і схоже що автори плівок спеціально хочуть вдарити цим по Кондратюку зараз, зображуючи його поганим очільником СЗР. Цікаво і те, що після призначення проти Кондратюка розгорнули кампанію ватні діячі, зображуючи його як “порохобота” (бо, бачте, він займав керівні посади в спецслужбах і за Порошенка). Готують вони і грунт для довгострокового невдоволення політикою США щодо України і взагалі взаємодією з Вашингтоном, через вкинутий фрагмент, де говориться що Обама противник військового рішення по Криму. Хоча, це і так було усім зрозуміло в 2014 році, тепер відповідальність за “провал Криму”, у проросійських партій тепер є можливість повісити на американців.

Але найголовніше, що роблять вкидачі цього плівочного скандалу, це готують грунт для дипломатичного конфлікту України і США. Він за їх розрахунками має виникнути, коли інший учасник зливу плівок Костя Кулик почне викликати Байдена на допити нібито за факти корупції, оприлюднені російською рукою Деркача. Скоро він поверне собі посаду в Генпрокуратурі, бо справа про це вже невдовзі буде розглянута і за “випадковим збігом” вона дісталася судді з пулу впливу Коломойського Наталії Єгоровій (Літвіній), яка вже виносила потрібні олігарху вироки щодо МАУ.

І тепер уявіть собі реакцію дипломатичного середовища США на ситуацію, коли на російські вкиди прокурор Кулик відкриє справу проти Байдена, а наша влада сидітиме з обличчям кролів і не втручатиметься. Це і буде приводом для заморозки у стосунках, а далі зі своїми інтересами і гарматами на арену вийдуть росіяни. І їх плани будуть значно менш хаотичні, ніж наші.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here