Російські спецслужби відстежують кожного українця на території РФ

0
414

Те, що російський шпигун працював в оборонному відомстві України – не є недопрацюванням наших спецслужб. Якби це було недопрацюванням, то його б і не затримали.

Як тепер стало відомо, він був завербований під час свого недавнього перебування на території РФ. Цей факт має стати серйозним поштовхом до введення візового режиму з країною-агресором, та пильного контролю українських спецслужб над всіма особами, а особливо державними чиновниками, які відвідують Росію.

І не важливо з якою метою – для зустрічі з родичами, або в будь-яких інших особистих справах. При цьому державним службовцям, чиновникам Міноборони, співробітниками спецслужб і силових структур – взагалі немає чого робити на території РФ.

Не можна забувати, що російські спецслужби ведуть з нами відкриту війну: вони працюють і відстежують кожного українського громадянина, який перебуває на їх території. Яскравий приклад такої їх роботи – це замах на мене під телеканалом Еспресо. Один із тих, хто влаштував цей терористичний акт, був завербований саме на території РФ, коли їздив туди працювати.

В зв’язку з цим виникають питання: до кого і навіщо в Росію літають деякі народні депутати України, з ким вони там спілкуються? Особливо цим не гребують представники окупаційного опозиційно-кремлівського блоку. Ні для кого не таємниця, що частина з них регулярно відвідує РФ. Той же Медведчук там постійно буває. Чи відслідковує ці їх поїздки СБУ, І якщо так, то які висновки робить?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here