Політики без масок: Що приховує біографія Володимира Гройсмана

Колишній мер Вінниці Володимир Гройсман сьогодні займає посаду Голови Верховної Ради. Для багатьох українців Гройсман Володимир Борисович – темна конячка.

Біографія міського голови Вінниці Володимира Гройсмана.

Гройсман Володимир Борисович народився 20 січня 1978 року в Вінниці у родині службовців. Батько — Гройсман Борис Ісаакович (народився 22.08.1946 р.), директор фірми «Юність», депутат Вінницької міської ради 24 скликання. Володимир Борисович має вищу освіту. У 1994 році закінчив Вінницьку середню школу №35. У 2000 році поступив, а у 2003 році закінчив Міжрегіональну академію керування персоналом за фахом «юриспруденція».

Трудову діяльність почав у 1992 році, у віці 14 років, слюсарем на МП «Школяр». У серпні 1994 року призначений комерційним директором приватного малого підприємства «ОКО». З листопада 1994 року працював на посаді комерційного директора приватного підприємства «Юність» (від імені ринку на проспекті Юності у Вінниці).

У 2002 році обраний депутатом Вінницької міської ради по виборчому округу №29. Працював заступником голови постійної депутатської комісії міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

Отже, давайте розберемось: майбутній мер Вінниці у 1994 році закінчив Вінницьку середню школу №35. У серпні 1994 року, у 16 років, призначений комерційним директором приватного підприємства «ОКО». З листопада 1994 працював на посаді комерційного директора приватного підприємства «Юність». Шикарний хлопець! Питання на логіку: чи можуть неповнолітні займати керуючі посади на будь-яких підприємствах? Чого вартий підпис неповнолітньої особи у контрактах, розпорядженнях, наказах по підприємству? Чи я щось проспав? Другий пункт – освіта. У якому ВНЗ України за три роки дають диплом юриста? До речі, цей пункт, про час навчання у ВНЗ Володимира Гройсмана видалений з офіційного сайту Вінницької міськради.

Біографія батька Володимира Гройсмана

Офіційна автобіографія батька Володимира Гройсмана: Я, Гройсман Борис Ісаакович, народився 22 серпня 1964 року у Вінниці, громадянин України, проживаю в Україні з дня народження, являюсь вінничанином у п’ятому поколінні. У 1953 р. пішов до першого класу Вінницької школи №9, отримав середню освіту.

Трудову діяльність почав з вересня 1962 р. токарем на Вінницькому агрегатному заводі. З 1965 р. по 1968 р. служив у рядах Радянської Армії. З 1968 по 1987 рр. працював на Вінницькому радіоламповому заводі на посаді майстра. У 1972 р. закінчив ВТЕП за фахом «Технолог скловиробництва». З 1987 р. працював майстром на радіозаводі. З 1988 р. за переводом був спрямований на завод газових аналізаторів майстром. З 1990 р. очолив кооператив «Школьник». З 1994 р. організував приватне підприємства «Юність», де працюю по цей день генеральним директором. У період 2002-2006 рр. був депутатом Вінницької міської ради по виборчому округу. Безпартійний.

Одружений. Дружина – Гройсман Олена Василівна, 1974 р. н., приватний підприємець. Виховую дочку Гройсман Ілону Борисівну, 1998 р. н.. До недавнього часу у паспортному столі Вінниці значились дві Олени Гройсман. Одна з них, Олена Іванівна Гройсман, є дружиною  Володимира Гройсмана, та Олена Василівна – колишня дружина Бориса Ісаковича Гройсмана, батька колишнього мера. Так от, саме остання змінила прізвище після «розлучення». І після розлучення Борис Гройсман заборонив їй носити прізвище Гройсман. Зараз Борис Гройсман живе переважно в Ізраїлі з коханкою, його колишнім бухгалтером.

Біографія діда Володимира Гройсмана

Читав у архіві історію про діда міського голови Вінниці Володимира Гройсмана. Коли більшовики захопили Вінницю, вони розшукували в місті еліту та грабували її. Так, Козицький та його товариші Тарногородський, Примаков та Бевз змагалися між собою за першість. Змагались у тому, хто з них більше знайде, награбує, зґвалтує та розстріляє вінницької еліти. Серед еліти були вчителі, лікарі, архітектори… Зокрема  Козицький з Примаковим вибудовували в ряд цих людей та стріляли їм тільки у ліве око, хто не попадав – програвав. За два тижні господарювання еліту в місті знайти стало неможливо, якщо хто й був – то приховувались.

І тоді Тарногородський знайшов місцевого фотографа, який в обмін на вільне проживання без постійних зборів у вигляді податків, двох квартир та особистого бізнесу погодився віддавати чекістам фотографії міщан. На оберті фотографії була інформація про місце проживання та кількість членів родини. Зрозуміло, що на той час сфотографуватися могла дозволити лише так звана еліта. Так от ім’я цього фотографа – Боня Гройсман! В результаті, Гройсман зажив розкошуючи, маючи власний бізнес, де обслуговував більшовиків. Отримав і декілька квартир. Крім того, чекістам було заборонено його торкати. А між іншим, за допомогою тих фотографій була розстріляна половина міста. Тому скажімо «дякую» діду Володимира Борисовича, завдяки якому винищили цвіт нашого народу, а наш мер ще з дитинства був у достатку.

Діти Володимира Гройсмана

Володимир Гройсман полюбляє годинники швейцарського виробництва, особливо фірми «Парміджані». Схожі марки коштують від 6 до 15 тис. євро. Але з наворотами, як у Гройсмана – у десятки разів більше. Гройсману Володимиру Борисовичу подобається відпочивати на лижних курортах Польщі, Словакії, Австрії. Улітку їздить у Турцію. Саме у Європі знаходився Володимир Гройсман під час Майдану, коли розганяли студентів у Києві.

Старша дочка мера Юлія Гройсман вчиться у Лондонському університеті на юридичному факультеті. Планує паралельно поступати на заочне навчання за фахом юриспруденції в Україні. Молодша дочка Христина Гройсман вчилась у Вінницькому ліцеї №7. Не дивно, що дана школа вважається кращою у місті по матеріальній базі. Вона ж виклала фотографії родинного гнізда Гройсманів. Видно, що біля особистого двоповерхового будинку мер Вінниці Володимир Гройсман тримає собак породи чау-чау. На дворі в нього озеро з містом. У школу Христина носить дорогий айфон останнього покоління. Має великий гардероб, тому що щоденно приходить у новій кофтинці. Вранці її у школу привозять на чорному джипі. Клас, у якому вчиться Гройсман, зразково-показовий. На сімейних фото обличчя матері Христини затоновано, є декілька фотографій зі старшою сестрою Юлією, зроблені у Лондоні.

джерело


Загрузка...