Патріоти "ОУН" готові наближати революцію на Одещині

0
76

Слава Ісусу Христу!
Вчора відвідав м. Котовськ Одеська область. Там болотоється на посаду голови міста боєць Добробату ОУН Олександр Ярошенко “Янгол”. Виступаючі перед містянами пояснив чому Добровольчій рух ОУН категорично проти виборів в часі війни, чому ми взагалі проти партійної системи, чому ми за Революцію.
Менше з тим, вибори хоч і прикра але данність, тому ми й підтримуємо тих патріотів які справами довели свою любов до України. В основному це бійці та волонтери Добробату ОУН, громадські активісти – друг Янгол серед них. Тут все просто, якщо ці патріоти попроходять, то вони по своєму будуть наближати Національну Революцію. А саме,буде кому поруки написати, буде з ким в СІЗО сходити, буде ким прикритись ломаючі паркан незаконної забудови, тощо…
Дякую містянам за теплий прийом, патріотизм і повне розуміння.

На зворотньому шляху заїхав до одеського шпиталю, провідав юного бійця добробату ОУН друга Шульца. Юнак поранений у ногу, лежить з апаратом Єлізарова. Та вже дякувати Богу намається ходити хоч і на милицях. Дуже позитивний й сміливий хлопець. Дякую батькам які викохали такого козака!
Наостанок зайшли до відомих одеських волонтерок – подруг Подолянки та Глорії. Ці дівчата неймовірні. Абсолютно віддані українській справі оптимістки. Нещодавно вибили на Одеському вокзалі кімнату відпочинку для бійців АТО. Бійці можуть зайти погрітися перепочити, попити чаю, щось з`їсти. До того пригнали на передову для Добробату ОУН ЗІЛа на шахту “Бутовка” Сивому. Дякую дівчата й низький уклін! Поспілкувались, обговорили подальші спільні плани в боротьбі за Вільну Україну й зокрема за українську Одесу. Повертались до Київа з твердою впевненістю – “Революція ще Буде!”
Такий собі короткий звіт про вчорашній день. Слава Україні!

Микола Коханівський

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here