Ліва рука Фірташа рятує «хазяїна»

0
118

Не дарма кажуть, що все таємне колись стає явним.

Мер Києва, Віталій Кличко – гарна людина, дивовижний спортсмен та гарний батько. А ще, як виявилось – ніякий керівник та поганий політик. Того, що робиться у Київраді, не було, навіть в часи Черновецького-Попова. Якщо подивитись на склад команди Кличка, то ми побачимо обличчя самої корупції.  У списку його фракції «Удар-Солідарність» більшість забудовників Києва, члени фракції лише своїми голосами «протягують» будь-яке рішення.

Випадковість? Не думаю.

Як виявилось з заяв Дмитра Фірташа, якого зараз судять у Австрії, партія  «Удар» створювалась не на їдеї, а як і багато іншіх – за гроші замовника. І гроші на які створили «Удар», як виявилось були Дмитра Фірташа. Тобто Кличко не дуже роздумував вибираючи «компанію» для «товаришування».

Чого чекати киянам, та коли почнуться зміни?

Нічого і не зараз, так це точно. До чого приводять проекти Фірташа – ми вже знаємо, свого часу Дмитро фінансував виборчу компанію Віктора Януковича. Дмитро Фірташ кожну копійку вкладає з багатократною віддачею. Здається Віталій вже «в дєлє» і те, що його викликали на закриті свідчення свого «спонсора» говорить лише про повагу Австрійської влади до спортивного минулого київського мера.

Як тепер буде дивитись Кличко у очі громади?

Навряд чи Віталій думав, що колись буде змушений відкрито допомагати Фірташу і що іхній зв’язок колись буде оприлюднений.

Але як то кажуть: все таємне, колись стає явним.

Роман Засуха для ІНФОРМАТОРа.