Країна Негідників

0
173

Очевидно, що найближчим часом в Україні не вдасться побудувати правової демократичної держави, бо на зміну одних негідників до влади приходять інші.

Негідники скрізь: в Парламенті, в Кабміні, в Адміністрації Президента, в Поліції, в Прокуратурі, в Судах! Вибори нічого не здатні змінити в Країні Негідників, бо у виборах беруть участь теж одні негідники! В Країні Негідників жоден омбудсмен не подолає правовий нігілізм в країні, бо його обирають негідники!

В Країні Негідників ніколи не будуть виносити справедливі вироки, бо негідники не можуть винести справедливого вироку! Бо негідники не знають що таке презумпція невиновності та що значить незалежність суду!

Бо територія звільнена від російських окупантів не стає вільною – вона стає територією Краіни Негідників.

Саме в Країні Негідників негідники в Парламенті дозволяють вказувати негідникам в мантії які рішення приймати!

Звичайно, набагато легше поставити дорожній знак «Погана дорога» ніж відремонтувати дорогу. Звичайно, легше дати вказівку судді, який винесе судове рішення, ніж створити умови для винесення справедливого судового рішення, адже сам термін «справедливість» давно став несправедливим в устах Генерального Негідника !
Тож і Революція Гідності стала негідною пам`яті загиблих!

P.S. А як можна назвати країну , де «богообрані» нардепи Геращенко, Кіссе, Шахов, Веселова звертаються до судді Кремінського райсуду Луганської області Ковальова В. з вимогою тримання під вартою офіцерів Збройних Сил України Стрільця, Васюка, Онищука, Горбачова, я вже не кажу, що негідник в мантії Ковальов не звернувся до Вищої Ради Правосуддя із заявою про втручання в діяльність суду.

Очевидно, що таке невігластво з боку цих негідників слід чекати і в справі начальника штабу добробату «Айдар» Валентина Лихоліта за подібними звинуваченнями з боку негідників Матіоса, розгляд якого має початися 14 березня 2018 року в цього ж таки судді.

Доречі, всі обвинувачення ґрунтуються на показах так званих «потерпілих» у 2014 році мешканців Луганської області.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here