Хто вийде за Порошенка?

0
172

Наступного тижня Порошенко повертається в Україну. Його прихильники вже анонсували, що будуть зустрічати його в аеропорту. Буде велика акція. Дивно. Бо це ж звичайне повернення зі звичайного відрядження)

Але от що цікаво. На “незалежному” від Порошенка телеканалі “Прямий” крутять ролик, ніби Яценюк, Кличко та Разумков висловилися на підтримку “лідера опозиції” Петра Порошенка, щодо якого вчиняються політичні репресії. Просто подивіться на цей “шедевр”. Це чергова маніпуляція.

ДИВІТЬСЯ: влада переслідує лідера опозиції

Насправді, Яценюк і Кличко писали в соцмережах, а Разумков говорив в ефірі АхметовТБ не стільки за Порошенка, скільки проти політичних переслідувань від Зеленського. І це суттєва різниця.

Поясню.

Їм через свої політичні позиціонування незручно вписуватися за Порошенка, а от виступати проти Зеленського – саме воно. Кожен з них бачить себе головним опозиціонером, а відповідно і опозиційний електорат за собою. Тому допомагати Порошенку забратися/втримати опозиційний Олімп пони не хочуть.

Плюс додається історія стосунків з Порошенком. Яценюк та Кличко були сильно ображені Порошенком за часи його президентсва. Плюс у справі з вугіллям з окупованих територій у 2014-му Яценюк був опонентом Порошенка. Якщо не ворогом.

Тому в аеропорту цю трійцю Яценюка, Кличка та Разумкова ми не побачимо. Щось мені підказує, що і в суд в разі чого вони не прийдуть. Одна справа у підігрітій студії АхметовТБ щось заявляти, геть інша – на морозі мерзнути. Та вони навіть для цього ролику “на підтримку Порошенка” окремо не знімалися. Піарники Порошенка просто назбирали різні заяви і змонтували “шо було”.

Ця трійця може і образитися на піарників Порошенка за цей ролик. Їх же тупо юзають для підтримки іміджу Порошенка. І це лише віддяляє його від інших опозиціонерів і їхньої підтримки.

Ба більше, кожен з них може і зрадіти, якщо Порошенка “закриють”. Хоча б як Медведчука – на домашній арешт. Бо для них виникне можливість самим спробувати зібратися на опозиційний Олімп. Як колись Яценюк після посадки Тимошенко.

Перейти к источнику