Касько втрачає останні шанси стати антикорупційним прокурором

Касько – це страшна людина.

Навіть небезпечна. Бо він мав всі шанси стати антикорупційним прокурором, який доведе до кінця справу, наприклад, Мартиненка. Власне, саме тому цим прокурором він і не стане.

Та й не в Мартиненку справа. Просто так співпало, що ненависна європейська (нам точно туди треба інтегруватися?) прокуратура щось там накопала і тепер цю справу нікуди вже не подінеш. Тепер з цим треба щось робити, щось казати людям. Не такий дурний був Янукович, коли не хотів підписувати Угоду про Асоціацію. Все розумів батя, що воно там і до чого.

Бо якщо раптом Касько, не дай Боже, потягне цю ниточку у вигляді депутата з Народного Фронту, то витягнуться вузлики з різними прізвищами, починаючи з любих друзів за часів колишнього президента і друзів нинішнього прем’єра, і багато мандатів. Насправді, витягнеться увесь клубок, який сьогодні закотився у владу. У нас не вистачить кімнат у в’язницях елітного класу.

Так що розслабся, Касько. Не світить тобі.

п.с. І обов’язково згадаю про квартири Каська. Гуляє в Інтернеті інформація, та й депутати в раді говорять, що Касько приватизував квартиру, яку йому надала генпрокуратура для службового житла. Це не “по-євромайданськи”, треба визнати.

Svitlana Zalishchuk


Загрузка...