Канал “Рада” показав, як охоронці Зеленського відтісняли журналіста

0
199
Братущак

Кілька днів дивися оновлений телеканал “Рада”. Це просто феєрічно.

Найцікавіше було у п’ятницю. Вони вели пряму трансляцію з Банкової. Там саме Зеленський прийшов відкривати новорічну ялинку.

Канал “Рада”. Зеленський. Ялинка. Шок-контенкт)

Хоча тут не до жартів. Це дуже показовий момент.

Журналістку незалежного та непідконтрольного телеканалу “Рада” підпускають до САМОГО. До Зеленського. І ми чуємо актуальні для всього суспільства питання: де будете святкувати, що буде на столі. Як кажуть, “хард-ток”. Ну в стилі влащеногордонів.

А далі до Зеленського намагається підійти журналіст УП Михайло Ткач. Але на його шляху з’являються бодігарди. І відтісняють від САМОГО.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Олів’є та бодігарди від Зеленського

І тут стається епічний фейл для медійників Зеленського.

Телеканал “Рада” дає це в прямому ефірі. І всі можуть побачити: ось журналіст, ось його не допускають охоронці, ось Зеленський намагається втрутитися, ось його хапає за руку Микола Тищенко, ось Одена Зеленського бере чоловіка під руку. І все, президента вже не цікавить, що там його охоронці вчиняють з журналістом. Усе це можна побачити на відео.

От ніби цей телеканал “Рада” мав би піарити Зеленського. Стільки сил та ресурсів на це пішло. А все одно відбуваються такі проколи.

І це пєчально. На канал же набрали не якихось стажерів, а медійників зі значним стажем. У тому числі стажем роботи на медведчуківських телеканалах і проросійському каналі НАШ. А вони так лажають. Це ж повна професійна деградація.

Загалом у ці дні канал “Рада” видає в ефір ляп на ляпі, які вказують на профнепридатність зібраної команди.

От те ж хард-інтерв’ю Зеленського про олів’є. На фоні стоїть Кирило Тимошенко, якого вважають куратором пропрезидентських телеканалів. В якусь мить він втручається в розмову зі словами до журналістки “давайте перериваємо”. І це теж у прямому ефірі. Це треба вміти так “палити” незалежність каналу від Офісу президента…

Перейти к источнику