Іронія місцевих виборів-2020

0
441

Вибори-2020 відзначилися жорсткими протистояннями мерів з центральною владою. Чи не кожен мер великого міста, від Львова до Харкова, розпочинав виборчу кампанію з конфронтації з центром. Як привід для протистояння з владою у Києві використовувалися антикоронавірусні міри.

Першопрохідцем, який кинув виклик Банковій, став мер Черкас Анатолій Бондаренко. За ним підтягнулися мери Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Тернополя, Одеси і т.д. Всі вони зараз впевнено виграють вибори. Хто не виграє в першому турі, майже 100%, що виграє в другому. Всі, крім Бондаренка.

Згідно з даними ексзіт-полу, Бондаренко набирає 33%. Його конкурент, кандидат від «Голосу» Віктор Євпак – 20%. Різниця суттєва. Але справа в тому, що Євпака вже підтримала «Європейська солідарність» і планує підтримати «Слуга народу». З такою підтримкою є велика ймовірність, що другий тур Бондаренко програє.

Яка іронія долі… Мери інших міст, як мінімум, мають виставитися Бондаренку за те, що вказав як позиціонувати себе на старті переможних виборчих кампаній 🙂

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here