Береза, Попов. У другий тур виборів мера Києва знову проходить найзручніший для Кличка суперник?

0
1145

Почали з’являтися перші екзіт-поли по Києву.

Найцікавіше у них: 1. Другого туру може не бути. 2. У другий тур може пройти Олександр Попов. 3. З найактивніших учасників виборчої кампанії найгірший результат може показати Андрій Пальчевський.

Сергій Думчев п’ять років тому набрав 3,9%. Антирекорд Думчева Пальчевський напевно не поб’є, але своїх спонсорів точно розчарує.

Дивним чином, як і п’ять років тому, у другий тур знову може потрапити найзручніший для Віталія Кличка суперник.У 2015 році Володимир Бондаренко від “Батьківщини” і Сергій Гусовський від “Самопомочі” були менш зручні для Кличка, ніж Борислав Береза, і саме Береза пройшов у другий тур. Цього разу суперником Кличка у другому турі може стати найбільш зручний Попов, а не менш зручні Верещук чи Притула. Совпадєніє?

Щоправда, до 20.00 ситуація з суперником Кличка у другому турі може змінитись. Справа у тому, що виборці старшого віку, серед яких найбільше прихильників Попова, переважно голосують в першій половині дня, тоді як молодь, серед якої багато прихильників Притули і Верещук, активніше йдуть на дільниці у другій половині дня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here