Проект бюджету-2021: «хотєлки» депутатів і мрії Зе!влади

0
39

Кілька цифр з проекту бюджету на 2021 рік.

Передбачається ріст ВВП на 4,5%. За рахунок чого, Карл? Напевно, ВВП буде рости ж Божою поміччю, не дарма ж Томос отримали.

На соціально-економічний розвиток регіонів (тоєсть, на хотєлки депутатів-мажоритарників) виділять майже 7,5 мільярдів. Минулого року було лише 2 мільярди. На ліцо відсутність в Раді монобільшості, якщо депутатів задля голосів задобряють конхфєтами з бюджету.

Додаткових 4 мільярди уряд планує отримати за рахунок збільшення норми відрахування прибутків для держпідприємств з 30% до 90%. Сума ніби невелика, но простіше дочекаться другого пришестя Христа, ніж додаткових відрахувань від держпідприємств. А, взагалі, цікавий пункт. Минулі роки уряд обіцяв мільярди від великої приватизації. Тепер приватизацію не обіцяють, зате обіцяють, що держпідприємства стануть прибутковішими.

Є в проекті бюджету й дещо обнадійливе. На боротьбу з коронавірусом планують закласти 19,5 мільярдів, з них 2,5 мільярди – на вакцинацію. Тоєсть, влада надіється, що в 2021 році буде вакцина від ковіду. А якщо не буде, то завжди можна придумати, як розпиляти 2,5 мільярди. Не така вже й велика сума.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here