Гройсмана можуть позбавити посади голови Верховної Ради

0
94

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман має бути звільнений із посади в зв’язку з рішенням суду!

Постановою від 12 серпня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною бездіяльність Володимира Гройсмана, який не надав відповіді на моє депутатське звернення у десятиденний строк, як передбачає ч. 2 ст. 16 ЗУ «Про статус народного депутата України».

У зверненні я вимагав призначити службове розслідування щодо керівника апарату ВР Валентина Зайчука та подати на розгляд парламенту вмотивовану пропозицію про дострокове звільнення його з посади (ст. 8 Регламенту ВРУ) за маніпуляції з реєстрацією законопроектів.

Ще в перший день роботи Верховної Ради нового скликання я разом із Дмитром Ярошем та іншими народними депутатами подав законопроект №1056 щодо посилення соціального захисту добровольців, які беруть або брали безпосередню участь в захисті територіальної цілісності держави в зоні АТО, а також їхнім родинам. Замість нього з порушенням регламенту депутати від БПП протягнули інший проект закону, який навпаки звужував права добровольців та містив норми, які не відповідають реальним потребам цих бійців.

Володимир Гройсман не відреагував на моє депутатське звернення та покрив зловживання свого підлеглого пана Зайчука. Тому я був змушений звернутися до Окружного адміністративного суду міста Києва для захисту інтересів добровольців.

Неочікувано для мене Адміністративний суд справедливо постановив визнати протиправною бездіяльність голови Верховної Ради Володимира Гройсмана. Оскільки постанова суду була винесена в письмовому провадженні, тому апеляційна скарга на неї подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. За інформацією Укрпошти, копія постанови була отримана апаратом ВР ще 20 серпня і одразу ж передана Гройсману. На сьогодні в Єдиному державному реєстрі судових рішень не зареєстровано апеляційної скарги на цю постанову, тому вона набула законної сили. Таким чином, факт порушення закону Гройсманом вже встановлений судом остаточно!

Гройсман обирався народним депутатом і присягав додержуватися Конституції та законів України (ст. 79 Конституції). Очевидно, що порушник закону не має морального права обіймати високі державні посади. Тому я звертаюсь до всіх голів депутатських фракцій і груп із ініціативою про зняття з Володимира Гройсмана повноважень голови Верховної Ради України.

Досить терпіти маніпуляції та беззаконня в парламенті!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here