Главу райдержадміністрації затримано на величезному хабарі

0
1342

29.07.2015 за матеріалами Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України ГСУ МВС України відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення,
передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України відносно голови Липоводолинської райдержадміністрації Сумської області, який зловживаючи службовим становищем вимагав неправомірну вигоду в сумі 1,5 млн. грн. за надання дозволу на проведення пошукових робіт на території району.

27.08.2015 працівниками Департаменту ПЗСЕ МВС України спільно з Генеральною прокуратурою України затримано “на гарячому” голову Липоводолинської РДА Сумської області, який через посередника отримав частину хабара в сумі 700 тис. грн.

Правопорушників затримано в приміщенні кафе, розташованому біля будинку райдержадміністрації.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії (обшуки в службових приміщеннях райдержадміністрації та за місцем проживання).

Вирішується питання про затримання правопорушників в порядку ст. 208 КПК України та повідомлення їм про підозру.

І не кажіть мені – “їх потім випустить суд під заставу .. все марно ..” Ми зробили свою роботу – такий чиновник повинен бути з ганьбою вигнаний і засуджений. Нам, так само як і Вам не подобається практика м’яких покарань для хабарників. Я подав, Кабмін підтримав і направив до парламенту обваження санкцій. А поки чекаємо депутатського слова і .. ловимо і будемо ловити хабарників!

Кожен на своєму місці – роби те, що повинен. Не шукай приводу – не робити. Не бери участі у брехні. І країна буде мінятися!

Арсен Аваков

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here