Час єднатися!

0
134

Вкотре Україна🇺🇦 стоїть перед загрозою військового вторгнення з боку сильного та скаженого ворога. В порівнянні з цим усі внутрішні чвари, зокрема і політичне протистояння між опозицією і чинною владою, усі внутрішні проблеми, навіть вкрай складна економічна ситуація, – є другорядними.

Біля наших кордонів шаленіє скажена собака путінського режиму. Ворог загрожує кожному дому, кожній сім’ї, кожному українцю. Тому ми зобов’язані бути дорослими та чітко усвідомити реальність загрози.

Ми не маємо права ігнорувати загрозу, ми не повинні панікувати, ми зобов’язані бути відповідальними, бути сильними й, найважливіше, – бути єдиними!

Кожен громадянин мусить бути готовим стати захисником своєї країни.

Тільки консолідація, тільки об’єднання, тільки мобілізація навколо наших основних цінностей – свободи та незалежності – дадуть нам силу протистояти ворогу.

Об’єднатися і відстояти їх – наша історична місія. Ми змогли об’єднатися і зупинити ворога у 2014-му, ми зобов’язані зробити це сьогодні!

Незалежно від того, чи захоче і чи зможе діюча влада на чолі з Президентом стати центром такої консолідації, як це повинно бути, – закликаю усі проукраїнські сили об’єднати зусилля для захисту держави.

В нас немає часу на політичний розбрат – настав час для консолідації та мобілізації заради України!

ФБ автора

Перейти к источнику