Четверо цивільних громадян вдалось звільнити з полону терористів

0
146

Хороші новини- четверо цивільних вдалось сьогодні звільнити з заручників і найближчим часом вони будуть зі своіми родинами.

Дякую всім причетним.
Ці дні в АТО я кілька разів перетиналася з Василем і Наталею Будиками. Але ми навіть не змогли поспілкуватися, бо вони весь час були на телефоні з СБУ, МО, Володимиром Рубаном , який у Донецьку вів переговори про звільнення украінців і Віктором Медведчуком, який займається звільненням в нашій мінській групі. І слава Богу, що вдалося звільнити- завдяки зусиллям всіх причетних, надважким, повірте – цих 4 волонтерів і цивільних, яких відпустили. 100 разів дякую всім причетним. Тим часом всі ми продовжуємо працювати над звільненням інших заручників, тепер в полоні залишається ще 167 украінців- серед них цивільні і військові.
PP. SS. Дякую колезі Ярославу Дубневичу, який передав для потреб волонтерів, що опікуються звільненням , машину. На донецьких розбитих дорогах машини ламаюттся дуже швидко і ім дуже потрібна наша допомога. І шкода, що на цій фото немає Наталі Будик , яка фотографує): і групи Рубана, яких ми дуже чекали з Донецька):


Ірина Геращенко

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here