Війна за Донбас позбавить українське військо радянських рудиментів

0
133

Доброго ранку, друзі!

Нарешті понеділок, мірові клоуни снова на аренє цирка і дід привично занімає свій пост сільського наблюдатєля. За вихідні тоже много всякого вкусного проізошло, спокойно розбираємся.

Но сначала уверенно включаєм свої бойові кавоварки і чайники, заварюєм бодрящі утренні напої та зручно вмощуємося перед екранами комп’ютерів. Всі готові? Взлєтаєм.

На цьому тижні, по всій, відімості продовжаться слушанія в ділі Наді Савченко, і по всій відімості вони продовжаться в Донецьку Ростовськой області. Хитрий вопрос, який із прищуром задав адвокат Ілля Новіков “а почему, собственно, ми собрались іменно здесь, а не в Москве?” увів “суд” у ступор, суд удалілся на совещаніє. Потом з Москви наверняка раздався раздражонний звонок не ітті на поводу у коварних адвокатов. Найближчим часом ми наверняка почуємо, шо “суд” отклоніл ходатайство защити і слушанія проводитимуться там, де предпісано – подальше від людських очей. Ще й наверняка повторено указаніє – завершити все до кінця літа, бо восени мірова общественность вийде з отпусков і подніме совершенно нєпереносімі свист та улюлюканіє, від яких у Хуйла ушки болять. От шоб уберегти царські ушки, вони й поспішають.

В спешке обично робиться багато херні, котору не прощають ушлі адвокати. Ілля Новіков хладнокровно видає в паблік дозовану інформацію нащот доказатєльств, шо діло проти Наді пошито нитками ісключітєльной белізни. Спасіба йому. В общем і целом, вже зараз можна зробити два виводи: 1) вердікт “суду” буде звинувачувальний, Наді впаяють багато років; 2) неправомірність засудження Наді буде вопіюще очевидна. Значить мірова общественность получить дополнітєльні аргументи для нещадного попранія честі і достоїнства презідєнта РФ та разжиганія вокруг його персони атмосфери нєтєрпімості та презренія. Шо нам, собственно, в цій війні і нада.

А ще в Донецьку перед залом суду тиняється сердита група западних та українських діпломатов, которих в зал не пускають. І це прекрасно. Свою місію морального давлєнія на “суд” вони й так виконують вже самим фактом приїзду. А крім того, можемо собі представити, шо вони понаписують в свої столиці. Бо діпломат, якого надлєжащим образом не зустріли, не напоїли кавою і не виказали уваженія до його держави, стає страшно протівними та вредними.

В нас канєшно є умніки, які пускають слюні і соплі праведного гнєва, шо от дєскать українського консула в зал не пустили, то значить хунта глупа, подла і недальока, бо давно нада було розірвать з Рашкою діпломатічеські отношенія. Дід показує тим умнікам мерцающий лом і строго спрашує – а хто тоді зараз в Донецьку і в Ростові накручував би западних діпломатов? Хто би їм розжовував суть проісходящого і направляв їхні мислі в правильном направлєнії. Дід нічуть не сумнівається, шо наші находящіся в Донецьку та Ростові консули, угощая за свій щот западних колєг кавою, не сильно огранічують себе у висказуваніях та проводять правильну політіку нарпавлених проти Кремля інсинуацій та інтриг. Пожелаєм їм побольше ізобретатєльной язвітєльності.

Таким образом, Надя в одіночку виконує важливу бойову задачу, виступаючи наводчицею праведного гнєва світу на тупого Хуйла. А наші діпломати підливають в огонь високооктановий бензин і чого б їм не підливать, єслі Хуйло настолько глуп і так тупо подставляється? Да, морально Наді і її близьким зараз важко. Но Надя воїн і розуміє, що одна виконує для України дуже важливу бойову задачу. Побажаєм їй сил і витримки. Вона обізатєльно повернеться додому і намного раньше, ніж Хуйло собі предполагає.

Аналогічна ситуація і в ділі Олега Сєнцова, но там обстоятєльства усложняються тим, шо ми не знаємо про деталі – адвокати Олега дали які-то подписки про нєразглашеніє і змушені зберігать мовчанку. Но в Ростов тоже прибули западні діпломати, которих тоже не пустили в зал. І вони тут же попали в гостєпріїмні об’ятія українських колег. Которі тоже наверняка не жаліють красок, описуючи преступлєнія кремльовської кліки проти невинного громадянина України.

Зато наші солідні ізданія, попивши в затишних київських кав’ярнях кохве, поколупавшись в носі і розглядаючи виколупані козюлі напустили на ліца стурбований вираз обличчя. І з такими стурбованими ліцами пишуть ахінєю, шо Україна-дє предала Савченко і Сенцова. В діда до уважаємих солідних ізданій є в связі з цим парочка вопросов. Первий вопрос – у ваших редакціях сидять дурні ілі провокатори? І другий вопрос – чого ми, чітатєлі, до цих пір не чуємо, шо ваші журналісти днюють і ночують в Донецьку та Ростові? Чого ви пишете свою глубокомислєнну херню в київських кафешках, а не под стєнами “судів” на тєріторії протівніка? Вам слабо? Ілі страшно? Ілі заказа нема, а ви работаєте ісключітєльно по заказу? Тагда слєдующий вопрос – а чий заказ ви виполняєтє, пишучи про преданних Україною Сенцова і Савченко? От руссіш-пропагандонен-машін ніде не пише, шо Хуйло предав Александрова і Єрофеєва. Хотя Хуйло й сотой долі не зробив для своїх солдатіков того, шо дєлає Україна для своїх. Ну там все ясно – руссіш-пропагандонен работають ісключітєльно по приказам із Кремля. А ви? В общем так, малоуважаємі солідні ізданія, соберітєсь. Когда то ви були не лише солідними, но і авторитетними. А січас демонструєте удручающий уровень деградації. Прямо стидно…

Ідьом дальше. В Росії вчора масштабно отпразнували годовщину П’яного побоїща, яку називають дньом ВДВ. Дід знає, що для наших десантників це тоже святковий день і дід десантників вітає. В самого багато приятелів з десантури. Но десантник не той, хто напивається і з виряченими очима лізе в фонтан. А той, хто в любому віці зберігає відмінну фізичну форму, честь і гідність воїна. Настоящий воїн показухою не занімається, він занімається совершенствованієм своєї фізичної і морально-психологічної підготовки, щоб у любий момент бути там, де нада. В Росії ж обожають всячеські показухи, ценітся ліхая удаль, яка незмінно приводить до конфузів і катастроф. Вчорашнє падіння МІ 28 зайве тому підтвердження.

Тєкуща війна має призвести до формування в Україні якісно іншого війська, позбавленого рудиментів російського і совецького воєнного долбоєбізму. І уж тим паче кальоним желєзом має бути витравлене романтичне уявлення про роль алкоголю в бойових условіях. Алкоголь – враг. Не знаю, чи будуть колись подщитані втрати, яких зазнала наша Армія через п’янку, але такі втрати є і їх немало. Дід догадується, шо командіри їх списують на бойові потєрі, преса розповсюджує дані про кількість загиблих, люди хвилюються і переживають, шо Армія несе втрати в боях. Хотя на самом ділі той п’яний на машині перекинувся, а ті впившіся друг друга сп’яну обстріляли. Тут нема чого мовчати, з п’янством нада бороться. Дід зблизька спостерігає за становленням нової Армії України і колись розкаже, що бачив навесні 2014 року. Зараз сітуація помітно краще, але ж все рівно п’ють, гандони. От нехай наш враг п’є, нехай себе враги обстрілюють, розбивають свою тєхніку й оружіє, нехай вражеські командіри брешуть в отчотах, шо їхні п’яні солдатіки погіблі от шквального огня хунти.

Презідєнт Барак Обама завтра празнує днюху і дід подозреває, шо п’янка в програмі торжеств не предусматрюється. Барак Хусейнович іграє в гольф і предається разврату здорового образу жізні, як і належить представітєлю цивілізованого человечества. Для діда в цій связі одна інтрига – чи поздравить чванліве Хуйло презідєнта пендосів із днюхою. Бо главний пендос, як ми помним, Хуйла не поздравляв. Набираєм у жменю гарбузового насіння і наблюдаєм.

Да! Про падіння МІ 28. Січас в Росії судорожно соображають, яку причину катастрофи вертольота назвать, шоб звучало попрілічнєє. Скоріше за все, скажуть про технічну нєісправность і примерно накажуть тєхніков. Хотя дід би не ісключав, шо вертольотчики і хряпнули добряче по случаю праздніка – в войсках РФ свято бережуть традиції наркомовських ста грам, од яких нашій Армії нада срочно ізбавляться. Но в глубинє душі параноїдально настроєне Хуйло подозреває налічіє вражеських сил, которі подло іспортили празнік та збили дорогостоящий гелікоптер. Наводчицею, єстєственно, була Савченко.

В случаях, коли случаються разні неприятності, Хуйло дєйствує по шаблону і дєйствує топорно. Заповедь політтєхнолога 90-х годов – перебить неприятну інформацією іншою, болєє резонансною подією. І тоді хом’ячки у тєлєвізоров та комп’ютеров отвлєкаються но болєє інтєресне собитіє. Лучше всього работає якась пакосна новость, яка визиває сплєтні. Хуйло, як йому доложили про МІ 28 оглядів присутствующих грусними глазами, а потом показав подагрічеським пальцем на шута Піськова: “Дімон, твоя очередь буть хуєм”. Дімон вздохнув і пішов розшарювать свої фотки з дорогостоящими часами, шоб визвать огонь на сєбя. І весь інтернет радосно отпустив тєму катастрофи вертольота та живо сравнює часи московського скомороха з часами Обами. Результати сравнєнія сповнюють сєрдца ватніков гордостью за свою страну і отвлєкають їх від страшних мислєй, шо же будєт с родіной і з ними.

А буде кірдик. Обмануть можна кого угодно, а дурака можна обманувать многократно і безконечно. Лише економіку обмануть не под силу нікому, даже Сірожі Глазьєву. Можна по-страусіному не обращать вніманіє на економіку, як це дєлає Хуйло і наябувать зрітєлєй царской заботой о посєве ярових та увеліченії надоєв молока, но струнким економічним законам це похер. Старина Маккейн сказав, шо Росія – керосінова лавка, і він знає, про шо каже. І не лише каже, но і домігся, шоб Роснєфть оказалася под санкціями. Ще в п’ятницю, як дід і предсказував, нєкто Міхаїл Лєонтьєв заплєтающимся язиком заявив, шо ніхрена Роснєфті санкції нє страшни. Бо в Роснєфті єсть Сєчін, а в Сєчіна єсть Хуйло. І додав, шо Роснєфть буде собирать дані о своїх потєрях. А потом потребує возмещенія. Через суд. О как! Господи, дід собі лише уявляє, яке лікованіє царіло в п’ятницю увечері в конторах американських та європейських адвокатов. Де даже сопливі практіканти получили возможность обеспечить за щот російських дурачків матєріальне благополучіє своїм парвнукам. Но це єслі Роснєфть здуру дійсно полізе доказувать в суди, шо санкції були незаконні. Але шото дідові підказує, шо Сєчін бодаться із стариком Маккейном не рискне. Бо там де в Маккейна стальні яйця, в Сєчіна висить дряблая мошонка.

Однако сама більша радість наверняка царіла в п’ятницю в сонячному Ашгабаті, де в золотом дворце сідіт весь в парче і брильянтах хитро улибающийся Гурбангули Мягікуллієвич Бердимухамедов. Ще недавно він слєгонца потроллив Газпром нащот банкротства, а потом вдруг замовк. Шо дало основаніє знающим людям глубокомислєнно мовчать про велику взятку, яку спецрейсом із золотовалютного спецхрана Росії повезли лічно в руки уважаємому Гурбангули Мягікуллієвичу Бердимухамедову. Січас же, коли перспектива банкротства Роснєфті начинає при помощі старика Маккейна приобретать вполнє зримі очертанія, постає вопрос – а як довго продержиться Газпром? Мудрейший Гурбангули Мягікуллієвич Бердимухамедов істово молиться, шоб Аллах дарував йому реальний шанс сбросіть з себе кабальне соглашеніє, по якому весь туркменський газ на много лєт вперьод продав Хуйлу велікій турменський сердар Сапармурат Атаєвич Ніязов, скромно іменувавший себе Туркменбаші. От коли це случиться, тоді в газочекістов і нафточекістов начнуться совсєм мрачні времена. Дід сподівається, шо наші діпломати, смакуючи вкуснющі туркменські дині зорко стежать за собитіями. Шоб в нужний момент… Ну, ви понімаєте.

Писати ще є про шо, но нада і работать, тому миєм чашки і ставим їх, де їм стоять положено. А зараз до роботи, бо на нас вопросітєльно дивляться наші сім’ї, рідні та близькі, для яких ми надія і опора.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю Савченко, Олега Сенцова і всіх наших полонених, помагаєм Армії та читаєм репка.клюб. А регулярно занімаясь спортом ведемо здоровий спосіб життя. Подаючи таким образом приклад нашим дітям і онукам.

Та слєдім, шоб віздє парядок був!

А не те, шо січас

Свирид Опанасович

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here