Ватажка "Опозиційного блоку" можуть притягнути до кримінальної відповідальності

Політичний представник російсько-терористичних банд в Украіні, народний депутат і ватажок антидержавноі, деструктивної фракції “Оппоблок” у ВРУ, Юрій Бойко, має бути позбавлений депутатської недоторканості та притягнутий до кримінальної відповідальності.
За наявною інформацією, Юрій Бойко та кум Путіна Віктор Медведчук, можуть бути причетними до організаціі та фінансування антиукраїнських, сепаратистьких форумів на територіі Украіни. Зокрема, у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі. Спільними зусиллями СБУ та Нацполіціі ці деструктивні заходи потерпіли фіаско. Завдання котре ім поставив Путін – пропаганда автономізації-федералізації Украіни. Саме цю ідею і впроваджує п’ята колона Кремля – “оппоблок”.
Втім, організатори, ідеологи розколу та спроб дестабілізаціі внутрішньоі ситуаціі в Украіні, досі перебувають на волі і продовжують свою чорну справу.
Віктор Медведчук, Юрій Бойко та інша проросійська сволота – це прямі агенти Кремля. Це аксіома, що не потребує додаткових доказів.
Вони – холуї путіна і виконують в Украіні задачі ФСБ, з функцією підриву державності з середини. Доки ми з ними цяцькаємося, Путін потирає долоні і продовжує кампанію по знищенню Украіни як європейської краіни.
Запевняю, що в разі внесення ГПУ подання на позбавлення Бойка недоторканності – голоси будуть. Значно більше ніж 226.
На жаль, МВС не може розслідувати справи чиновників 1-3 рангу, нардепів, тощо. Це виключна парафія ГПУ. Але якщо нам дадуть підслідність – сядуть всі.
Не здаватися і не ламатися! Разом переможемо! Слава Украіні!!!

Зорян Шкіряк


Загрузка...