В Чернігові з'явився перший політв'язень

В Чернігові, на 205 в.о., з’явився перший політв’язень.

Зокрема йдеться про справу “чернігівського терориста”- Олександра Породька, якому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 259 та ч. 2 ст. 259 ККУ, а саме вчиненні неправдивого повідомлення про підготовку вибуху які були здійсненні 12.07.2015 року близько 13.00, близько 16.00, близько 18.00 та близько 19.00. та ч.1 ст 263-незаконне зберігання зброї.

При цьому необхідно вказати, що навіть поверхневий аналіз зібраних “доказів” дає всі підстави стверджувати, що Олександр не має відношення до жодного з інкримінованих діянь, оскільки зброя, яка не містить ані його відбитків, ані боєприпасів у нього не вилучалася, а з’явилась лише у моєму улюбленому протоколі огляду міста події – кабінеті слідчого, складеного за пару годин після затримання та !! вилучення його рюкзаку.
Але, двоє понятих вказують різні обставини- один бачив, що зброю звідкись дістали працівники міліції, інший-що вона була вилучена у Олександра( хоча обшуку або огляду не проводилося).

З приводу “мінування” ситуація щє комічніша-свідки не впізнають Олександра, а затримана особа, що визнає, що робила ці дзвінки, нашого героя ніколи не бачила і не знає, про що наполегливо заявляє як суду, так і слідству. Проте, це не завадило Деснянському рацюйонному суду Чернігова обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Оскільки Олександр, боєць-доброволець, що є діючим та активним членом руху “Стоп підкуп”, то саме цей факт я пов’язую з реальною причиною його ув’язнення.

Варто вказати, що затриманя Олександра сталося за три дні з моменту призначення нового очільника міської міліції – Антона Шевцова, якого було переведено на цю посаду безпосередньо з посади начальника служби безпеки виборчого штабу провладного кандидата, висуванця БПП та головного завгоспа країни – Сергія Березенка.

Проте, Антон Шевцов знаменитий не лише своєю явною симпатією до одного з кандидатів в народні депутати по 205 округу, а й тим, що як мінімум до початку літа минулого року пан Шевцов працював в правоохоронних органах півострову Крим, тобто Росії. Так, так, країни, яка воює з нами на нашій території. Більш того, про реальні політичні вподобання даного пана яскраво свідчать його дружні фото з гобліном Валуєвим, відомим своїми українофобськими переконаннями, та фейсбук-сторінка дружини самого Шевцова, щедро прикрашена російськими пропагандивними відео.

І я не знаю, чи замислювався товариш завгосп над долею іншого “крєпкого хозяйствєнніка” – завгара, що зараз ностальгує за покинутими напризволящє страусами, але б я дуже радила про це замислитись. Якщо не завгоспу, то його безпосередньому господарю.

P.s завтра о 9:30 відбудеться засідання апеляційного суду Чернігівської області за апеляцією захисту щодо зміни запобіжного заходу. Запрошую всіх небайдужих прийти і підтримати позицію права і здорового глузду.

Оксана Томчук


Загрузка...