Ситуацію в Україні може виправити лише Революційний трибунал

Друзі, заарештували Ігора Мосійчука (Дзвін). Що ж терор триває. Прикро інше: багато хто з типу “своїх” дзвонить і зловтіщається: “Ага, Мосійчук хабарник!”.

Моя думка така: є два типи ворогів (окрім зовнішніх). Одні, будучи владою, репресують патріотів. Другі, типу “об’єктивні”, їх підтримують. Обидві категорії відмовляються помічати величезні “колоди у власних очах”.

Для мене Ігор Мосійчук побратим, націоналіст, якого я, безумовно, буду захищати. Порошенко, Гройсман, Шокін – вороги моєї Нації. І не цим покидькам судити Дзвона.

Згадайте Сашка Білого. Вороги казали, що він “бєспрєдєльщік”, та вбили його. Зараз вороги кожуть, що Дзвін – хабарник, і тягнуть до в’язниці. Як і тоді, так і зараз “об’єктивні” порохоботи, угодовці – юди, підгавкують: “Бєспрєдєльщік, бєспрєдєльщік!”, “Хабарник, хабарник!”

В країні є два табори: “ми” – українці і “вони” – окупанти (зовнішні, внутрішні). Розпізнавати, хто є хто, не складно “по справах їх”.

Справи Ігора Мосійчука відомі. Свої чорні справи окупанти також практично не приховують. То ж на чиїй ти стороні, друже?

Отже: ми не чуємо тих лукавих, хто розмазує шмарклі з приводу законності, конституції та верховенства права. Поки в цій країні не запрацював Ревтрибунал, тут немає ніякого права.

Ми солідаризуємося виключно зі своїми і наближаємо Національну Революцію. КРАПКА.


Загрузка...