Свято наближається: ми знову разом на барикадах

Два роки війни з зовнішнім агресором і боротьби з внутрішнім ворогом.

В результаті перемоги Революції Гідності оплакуючи Героїв Небесної Сотні ми сподівались на побудову нової країни в якій пануватиме соціальна та національна справедливість.

В сухому підсумку через два роки після Революції Гідності маємо при владі режим цинічних бариг.

Маємо політичні репресії розгорнуті цим режимом які за своїми масштабами перевершують політичні репресії часів Януковича. Маємо масове зубожіння українців і на противагу величезне зростання статків владоможців. Маємо через злочинну безвідповідальність генералітету тисячі загиблих у війні на Сході кращих синів і доньок країни. Маємо банду не люстрованих прокурорів та суддів які з задоволенням саджають за грати патріотів і покривають корупціонерів.

І як наслідок знову маємо передреволюційну ситуацію в країні. Ми знову на порозі революційних подій які цього разу вже точно завершаться перемогою українців над режимом цинічних бариг і постанням Великої України! Саме цей день стане найбільшим святом для українців і України.

А поки вітаємо революціонерів і перш за все тих хто зустрічає цей день за ґратами з святом яке наближається. Свято наближається…


Загрузка...