Сучасні українські пам'ятники приречені стати атавізмом в найближчі 50 років

Катастрофічний пиздець.

Років через 50 (маю надію, що раніше) доведеться зносити більшу частину пам’ятників і монументів установлених за останні 25 років. А тих, що встановлюють нині – тим паче. Бо майже що не пам’ятник – то лютєйший невимовний кал.

Оце ж загуглив нововстановлений пам’ятник князю Святославу в Маріуполі. Ледь не заплакав від розпачу. Ну не може ж такого бути. Чому Господь дозволяє це? Стільки помпи, пафосу, прапорів на відкритті, красотіща, і ніхто не бачить що це просто тупо наїбалово. “Скульптор” просто наїбав публіку, користуючись її плінтусним культурним рівнем і відсутністю елементарної освіти. Бо інакше цьому скульптору просто на місці дали б пизди.

Це наїбалово рівня Остапа Бендера на пароході, де він прикидався художником. Це наїбалово рівня єгипетського оркестру, що зустрічав Путіна страшним скреготом в аеропорту. Це наїбалово рівня сумнозвісного “містера Пі” псевдолікаря Слюсарчука.

Я дивився церемонію відкриття і все чекав, що ось хтось має вискочити з коробочки і весело закричати – хахахаха!! вас знімає прихована камера!! І всі б зареготали, бо в глибині душі розуміли, що це просто масштабний жарт. Але ніхто не вискочив. Бо це страшна правда. Всі сприймають непрофесіоналізм як норму, у будь-якій сфері. Бо не знають, що може бути інакше. Бо закривають очі на очевидне. Це Україна. І це культурна катастрофа.

Де, хто, і як приймає рішення, що ось це нормально, що так і має бути? Чому саме ці люди, а не інші? Блядь, вони що, сліпі очима?

Це пиздець. І це вже стоїть і ще довго стоятиме в місті. І місцеві ватнікі будуть зловтішатися і радіти, мовляв подивіться які хахли дебіли гггг. І що їм на це скажеш? Ніхуя не скажеш.

Ето какой-то позор. (с)

В першому коменті фрагмент скульптури.

Іван Семесюк


Загрузка...